ms mimarlık – Istanbul: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
ms mimarlık
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
İstatistikler Premium
ms mimarlık
ms mimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Deneyimli personel, doğru tasarım, doğru uygulama yaklaşımımız ile kalite kültürümüzden taviz vermeden Türkiye ve yurtdışında çok önemli projelere imza atmış bulunuyoruz. Söz konusu yapılar sayesinde her yaştan tesisleri, 21. yüzyılın getirmiş olduğu yenilik ve teknolojiyi kullanarak, tüm uygulamalarımızda insan ve doğaya saygıyı elden bırakmayarak kullanıma sunduk. MS Mimarlık olarak 25 senedir hem yurtiçi hem de yurtdışında deneyimli personelimiz ile proje, proje yönetimi, danışmanlık ve dekorasyon gibi hizmetleri üstlenmekle, kalite anlamında takdir gören binalar inşa etmekteyiz.

Büyük ölçekli projelerden konut projelerine kadar farklı ölçeklerde tasarım ve uygulama hizmeti veren firmamızın yurt içinde ve yurt dışında tamamlanmış pek çok yapısı bulunmaktadır. Çağdaş mimarı akımları takip eden MS Mimarlık, işverenin isteklerine göre tasarımlarını şekillendirmektedir. Tüm yapılarımız 1/1000 arazi planından başlayıp, 1/5 detay çizimlerine kadar projelendirilmektedir.

Doğrudan işverenle ya da proje mimarı ile uyumlu olarak dekorasyon projeleri hazırlanmaktadır. Projeler talebe göre konsept proje ya da detay çizimleri ile beraber uygulama projesi olarak hazırlanabilmektedir. Tüm uygulamalarda öncelikle işverenin talep ve isteklerinin şekillenmesi için öneriler üretilir, devamında alternatifli konsept projeler hazırlanır ve seçilen tasarımlara göre uygulama projeleri çizilir.

İnşaat hizmetlerimiz anahtar teslim ya da taahhüt şeklindedir. Proje yönetimi desteği ile kalite, güvenlik ve zaman organizasyonun ön planda olduğu şantiyelerimiz, MS Mimarlık’ın olduğu kadar farklı proje gruplarının da tasarımı olan pek çok kaliteli yapıyı tamamlamışlardır.

Maliyet analizi, proje yönetimi, tedarik, çalışma takvimi ve organizasyonu, kalite yönetimi gibi konularda firmamız öncelikle kendi şantiyelerimizde olmak üzere düzenli ve sistematik bir çalışma biçimini benimsemiştir.

Hizmetler
  • danışmanlık
  • projelendirme
  • uygulama
  • iç mekan tasarımı
  • inşaat
  • dekorasyon
Hizmet alanları
yurtiçi – yurtdışı (İstanbul – Erbil ofislerimiz bulunuyor)
Adres
34860 Istanbul
Türkiye
+90-5327687437 www.msmimarlik.com
Prof pin.png%7c40.893408,29