Yakut Prefabrik – Ankara: İnşaat Şirketleri | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Yakut Prefabrik
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Yakut Prefabrik
Yakut Prefabrik
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Yakut Prefabrik 2006'dan bugüne inşaat sektöründe gerçekleştirdiği toplam değeri 20 milyon doları aşan iş hacmi ve 3.000'den fazla projeleri ile Türkiye'nin en itibarlı şirketlerinden biridir. Ülkenin kentleşme çalışmalarına öncülük ederek, insanların yaşam kalitesini yükseltecek yapı anlayışının hayat bulduğu projeler ile modüler yapı alanın köklü markası olan Yakut Prefabrik, çevreye duyarlı modern evler , depolar ve hangarlar kurmayı kurumsal vizyon olarak kendisine belirledi. Bu temel amaç ile birlikte farklı uzmanlık alanları içeren kapsamlı portföyü; 420 adet hafif çelik ev, 565 adet prefabrik ev, 1950 adet yaşam konteyneri 110 adet şantiye yaşam alanları, 85 adet ağır çelik projeleri ile yaşam, depolama ve hangar yapıları sektörüne pek çok yenilik getiren uygulamaların mimarı oldu. 4.000m² kapalı 2.000m² açık çalışma alanında çevreye duyarlı teknolajileri barındıran Yakut Prefabrik, insan kaynakları uygulamaları ve çalışanlarına sağladığı "iş sağlığı ve güvenliği" çalışma ortamıyla bu ülkenin gururla anılacak küresel oyuncusu olma hedefine her geçen gün biraz daha yaklaşıyor.

Hizmetler
Prefabrik Ev – Hafif Çelik Ev – Konteyner Ev – Şantiye Yaşam Alanları – Depo – Hangar
Hizmet alanları
Modüler Yapılar ve Ankara
Adres
Fatih Mh. 3150. Sk. No:3 Kahramankazan
06980 Ankara
Türkiye
+90-5435613780 www.yakutprefabrik.com.tr
Prof pin.png%7c40.226608,32