OOK – İstanbul, Türkiye: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
OOK
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
OOK
OOK
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

2019 yılında İlter Güner ve Zeynep Çiğdem Memik tarafından Ataşehir'de kurulan OOK Architecture | OOK Mimarlık , mimari, iç mimari, kentsel dönüşüm ve kurumsal kimlik çalışmalarının yapıldığı İstanbul temelli bir tasarım atölyesidir.

Temel prensibi, dizayn, estetik ve fonksiyon bağamlarını içeren eşsiz projeler üretmek olan OOK Architecture, projelerini multidisipliner yaklaşım ile doğru mühendislik çözümleriyle koordine edip finalize etmektedir.


OOK Architecture founded by İlter Güner and Zeynep Çiğdem Memik in 2019, is a Istanbul based design atelier where is carried out works about architecture, interior architecture, urban planning and branding.

​​Main principle of OOK Architecture is to create unique projects which include aesthetic and functional features. OOK Architecture, coordinate and finalize projects with multidisciplinary approach and proper engineering solutions.

Hizmetler
  • Mimari & İç Mimari Konsept Proje
  • Mimari & İç Mimari Uygulama Projeleri
  • Mimari & İç Mimari Uygulama
  • Kurumsal Kimlik
Hizmet alanları
Avrupa, İstanbul, ve Türkiye
Adres
Barbaros mah. Varyap Meridian E blok D142
34750 İstanbul, Türkiye
Türkiye
+90-5356403462 www.ook.com.tr
Prof pin.png%7c40.991,29