Usman Cam – İstanbul, Ümraniye/İstanbul, Türkiye: Cam Üreticileri | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Usman Cam
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Usman Cam
Usman Cam
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Hakkımızda

Usman Cam 1990 yılında İstanbul'da kurulmuştur. İlk kurulduğu günden beri, gelişen teknoloji ile birlikte kalitesini arttıran Usman Cam ticarette dürüstlüğü, karşılıklı güveni ve müşteri memnuniyetini temel amaç edinmiştir.

Firmamız, hızlı gelişen ve hızlı değişen zamanı isteklere doğru bilgi, personel ve ekipmanla cevap verip üretim ve hizmetle her zaman gelişmeye , iyileşmeye açık olan Usman Cam, sahip olduğu tecrübeyi en iyi şekilde müşterisine sunmaya devam ediyor.

Ümraniye / Dudullu'da faaliyetlerine devam eden firmamız makine parkuru ve tecrübeli ekibi ile tasarımın uç çizgilerini uygulayıp bizi tercih edenlerin cam sanatının güzellikleri ile mekanlarını güzelleştirmekte.

Farklıyız

Bilenler biliyor ve söylemek nezaketini de gösteriyor ki biz Usman Cam olarak benzerlerimizden ayrılıyoruz. Çünkü biz sadece bir tasarımcının, iç dekoratörün ya da mimarın hayallerini cama taşımakla kalmıyoruz: camın montajından zamanında teslime, gerektiğinde revizyondan tamirine yaptığımız her işin arkasında gururla duruyoruz. Kısacası camın o alana arzulayanları- estetiği katması için gereken tüm çabayı gösteriyoruz. Tahmin edebileceğiniz gibi, yüzünüzü dolduran gülümsemeyi en büyük ödül kabul ediyoruz.

Hizmetler
  • Baklava Ayna
  • Kare Ayna
  • Çizgili Ayna
  • Rodaj
  • Bizote
  • Dekorasyon
  • Tasarım
  • Güvenlik Camları ( Reflekte Cam Çeşitleri )
  • Hepsini göster: 8 hizme
Hizmet alanları
İstanbul, Ümraniye/İstanbul, ve Türkiye
Adres
Gökyüzü sokak no-7/9
34775 İstanbul, Ümraniye/İstanbul, Türkiye
Türkiye
+90-5321687626 www.usmancam.com

Değerlendirmeler

Teşekkür ederim
2 ay önce
Proje tarihi: Nisan 2020
Çok teşekkürler 
2 ay önce
Proje tarihi: Nisan 2020
Prof pin.png%7c41.006454,29