KAGİR AHŞAP YAPI SİSTEMLERİ – İstanbul: Ekolojik Tasarımlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
KAGİR AHŞAP YAPI SİSTEMLERİ
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
KAGİR AHŞAP YAPI SİSTEMLERİ
KAGİR AHŞAP YAPI SİSTEMLERİ
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Sağlıklı, uzun ömürlü, çevreye duyarlı, sürdürülebilir ve depreme dayanıklı  "ahşap ağırlıklı"  yapılar üretiyoruz. Yapılarımızın taşıyıcı sistemlerinde lamine ahşap kullanıyoruz. Lamine ahşap, ülkemizde pek bilinmeyen ama gelişmiş ülkelerde seçkin yapılarda yaygın olarak kullanılan çağdaş ama doğal bir malzeme.Birebir tasarım yöntemiyle inşa ettiğimiz yapılar kalitesi ile göz kamaştırıyor. Web sayfamızda yapılarımızdan örnekleri inceleyebilirsiniz. Örneğin, aslının aynı olarak yeniden inşa ettiğimiz Cumhuriyet`in ilk yıllarında yapılan ama zamanla ilgisizlikten harap olan Limak  Termal  Otel'i , Beşiktaş Barbaros Hayrettin Paşa İskelesi'ni  veya  Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri'ni inceleyebilirsiniz.

Hizmet alanları
İSTANBUL
Adres
Beykoz caddesi 29/B CUMHURİYETKÖY / BEKOZ
34829 İstanbul
Türkiye
+90-2164345115 www.kagirahsap.com