Des Enerji Ltd. – İstanbul: Zemin Döşemecileri | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Des Enerji Ltd.
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje Yeni teklif
Des Enerji Ltd.
Des Enerji Ltd.
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

DES ENERJİ; ısıtma, soğutma, havalandırma ve enerji verimliliği alanlarında projelendirme, danışmanlık ve teknik ekipman tedariği hizmetlerini vermek üzere kurulmuştur.

İlgili sektörlerde Fırat Plastik, Arçelik ve REHAU gibi alanında öncü firmalarda görev yapmış 10 yılı aşkın bilgi ve deneyim kazanan uzman mühendis ve kalifiye teknik kadrosuyla müşterilerine Zeytinburnu Demirciler Sitesinde ki merkez ofisinde hizmet vermektedir.

Kurulduğu tarihten bugüne tüm dünyada, teknolojik gelişmelerde lider, prensiplerine bağlı ve iyi organize olmuş kuruluşlarla çalışmayı ilke edinmiştir. DES ENERJİ geniş ürün yelpazesi ile satış öncesi ve sonrası mühendislik hizmetleriyle, kaliteyi her zaman en üst düzeyde tutmayı hedefleyerek müşterilerine destek vermektedir.

Firmamız bünyesinde; Mekanik Tesisat alanında Isıtma, Soğutma, Sifonik Yağmur Drenaj Sistemleri, VRV Sistemleri ve özel uygulamaların Ana firma Bölge Dağıtıcılıkları ve Distribütörlükleri bulunmaktadır.

Kaliteli uygulamaları ile doğa dostu, ekonomik ve müşteri memnuniyetini esas kılan yaşam kalitesinin yükseltilmesini sağlayan güvenilir sistemler kuruyoruz.

Hizmet alanları
Yerden Isıtma ve İstanbul
Adres
Seyitnizam Mah. Demirciler Sit. 8. Yol No:73/185 , Zeytinburnu / İSTANBUL
34015 İstanbul
Türkiye
+90-5323561764 desenerji.com