Diagon Designworks – İstanbul: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Diagon Designworks
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Diagon Designworks
Diagon Designworks
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Firmamız, ürün, fuar standı, otel ,restoran, mağaza, showroom ve konut gibi çeşitli alanlarda, tasarım ve uygulama ihtiyaçlarınıza çözümler sunmaktadır.

Bütüncül, etik ve etkili tasarımı hedef olarak seçerken, estetik, fonksiyonellik, sosyal, ekonomik ve teknik gibi kavramları doğru malzeme ve üretim yöntemi ile birleştirerek hem düşünsel hem de fiziksel yaratıda, firmalara ve şahıslara destek vermektedir.

Diagon Designworks olarak biz her tasarımın bir hikaye anlattığına inanıyoruz.

Konsept tasarımla başlayan, projelendirme ve üretime giden yolda, -tasarım sürecinin farklı aşamalarında- detay bütün ilişkisini koruyarak, öncelikle insan ihtiyaçlarını gözetirken teknolojik gelişmelerden de destek alarak, çevre duyarlılığı olan mekanlar ve ürünler yaratırken, bu hikayenin her anında müşterinin yanında olmayı hedeflemekteyiz.


Our company offers solutions for your design and production needs in various fields such as exhibition stand, restaurant, hotel, store, showroom, housing project and product.

We use aesthetics, funtionality, social, economic and technical concepts with the right materials and production methods, support companies and individuals in both intellectual and physical creation while choosing holistic, ethical and effective design as a target. 

At Diagon Designworks, we believe that every design tells a story.We aim to be at customer's side at every moment of this story, in a different stages of the design process starting from the concept design, on the way to project and production; while preserving the whole relationship, keeping in mind the human needs, supporting the technical developments and creating environmentally sensitive spaces and products.

Hizmetler
  • iç mimari tasarım
  • ürün tasarımı
  • mobilya tasarımı
  • fuar standı tasarımı
Hizmet alanları
İstanbul
Şirket ödülleri
  • . 2016 Autodesk Tasarım Kampı Drone Tasarımı Yarışması 1.lik ödülü
  • . 2017 “Gaziantep Yöresel Ürünler Ambalaj Tasarım Yarışması" Gaziantep Tatlıları Profesyonel Kategori 1.lik ödülü
  • -----
  • . 2016 Autodesk Design Camp Drone Design Competition 1st prize
  • . 2017 “Gaziantep Local Products Packaging Design Competition" Gaziantep Sweets Professional Category 1st prize
Adres
Firuzağa Mahallesi Yeni Çarşı Caddesi No:39/1 Beyoğlu
34325 İstanbul
Türkiye
+90-5338168516 www.diagon.com.tr
Prof pin.png%7c41.030922,28