Özdemir Mimarlık & Restorasyon – Ürgüp, Nevşehir, Türkiye: Restorasyon ve Restitüsyon | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3688:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Özdemir Mimarlık & Restorasyon
Özdemir Mimarlık & Restorasyon

Özdemir Mimarlık & Restorasyon

ReferenceError: window is not defined at DmsProfessionalPage.getUserData (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components/dms/DmsProfessionalPage.jsx?:101:21) at DmsProfessionalPage.render (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components/dms/DmsProfessionalPage.jsx?:130:36) at processChild (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3171:18) at resolve (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3013:5) at ReactDOMServerRenderer.render (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3436:22) at ReactDOMServerRenderer.read (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3395:29) at Object.renderToString (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3954:27) at __webpack_require__.then (webpack:///./app/assets/javascripts/react_ssr_components.js?:12:30) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7)
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Özdemir Mimarlık & Restorasyon
Özdemir Mimarlık & Restorasyon
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Kapadokya, kendine has dokusu içinde gelişmiş sayısız kültür varlığı barındırır. Özdemir Mimarlık ve Restorasyon ekibi olarak, bölgenin doğasını ve yaşantısını yansıtan bu eserlere bu gün yeniden hayat vermekteyiz.

Tarafımızdan üstlenilen işler, yatırımcının ihtiyaçları göz önüne alınarak, mevzuat ve yönetmelikler doğrultusunda çözüme ulaştırılır. Eski yapılara kazandırılacak mimari bakış ve gereken güçlendirme, mimarlık ve mühendisliğin ortak çalışması ile ekibimiz tarafından sağlanır.

Rölöve, restitüsyon projeleri, restorasyon projeleri, analitik rölöve, hasar tespit analizleri, müdahale paftaları ve detay raporları gibi; restorasyon çalışması için gerekli tüm proje ve belgeler, uzman kadromuz tarafından titizlikle hazırlanır, projelerin en hızlı şekilde onaylanabilmesi için gerekli dosya takibi yapılır.

Yeni Yapı Projeleri

Konut yapıları, ticaret yapıları, sağlık yapıları, eğitim yapıları, kültür yapıları ve endüstri yapılarının tasarımı; yapı sahibinin özel istek ve ihtiyaçları, yapının konumladığı bölgenin genel durumu, iklim şartları, bölge yaşantısı gibi unsurlar dikkate alınarak Özdemir Mimarlık ve Restorasyon ekibi tarafından oluşturulur. Yapı sahibi ile varılan görüş birliğinin ardından projelendirme çalışmalarına başlanır ve tüm detaylar en küçük ayrıntısına kadar çözülerek kesin proje gerçekleştirilir.

Amaçlanan yalnızca özgün bir mimari oluşturmak değil aynı zamanda işverenin yatırımındaki en iyi faydayı sağlamak üzere; doğru malzeme seçimi, doğru üretim metotları ve detay çözümleri geliştirmektir.

İnşaat ruhsatı için gerekli olan harita dosyası, zemin etüt raporu, statik proje, elektrik projesi ve sıhhi tesisat projesi bizim aracılığımızla çözüm ortaklarımız tarafından hazırlanır. İnşaat ruhsatı için gerekli olan tüm belge ve evraklar tarafımızca temin edilir ve ruhsat işlemleri takip edilir. İnşaata başlamak için gerekli olan inşaat ruhsatı Özdemir Mimarlık ve Restorasyon ekibi tarafından çıkarılarak yapı sahibine teslim edilir.

Rölöve Ölçüsü

Rölöve ölçüleri, Restorasyon projelerinin ilk ayağını oluşturan rölöve çizimlerinin olmazsa olmazıdır. Eski yapıların rölöve ölçüsü ya da diğer bir deyişle eski yapıların harita ölçüsünün doğru yapılması projelerin sağlam bir temele oturması için çok önemlidir. Doğru ve detaylı bir ölçü, ilerleyen süreçler için hem maliyet hem iş gücü bakımından büyük tasarruf sağlar.

Bu gün eski yapı ölçüleri, ilerleyen teknoloji sayesinde çok daha güvenilir şekilde gerçekleştirilmektedir. Biz işlerimizi kusursuz yapabilmek için çözüm ortaklarımız sayesinde bu teknolojiden faydalanıyoruz. Restorasyon işlerinin vazgeçilmezi olan rölöve ölçü işlerinizin doğru ve güvenilir ellerle yapılması için sizlere de aracılık ediyoruz.

Hizmetler
✔Restorasyon Projeleri ✔Yeni Yapı Projeleri ✔Rölöve Ölçüsü
Hizmet alanları
  • ✔İzmir ✔Kapadokya ✔Nevşehir ✔Ürgüp ✔Avanos ✔Uçhisar ✔Göreme ✔Mustafapaşa ✔Ortahisar
  • Ürgüp
  • Nevşehir
  • Türkiye
Adres
İmran Mah. Güllüce 1 Sokak No:4/8 Ürgüp
50400 Ürgüp, Nevşehir, Türkiye
Türkiye
+90-5344407976 ozdemirmimarlik.com
Prof pin.png%7c38.6302167,34