Flamingio – İstanbul: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Flamingio
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Flamingio
Flamingio
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Online proje modülü ve E-Mağaza olmak üzere iki ana fonksiyon üzerine kurgulanan Flamingio.com, web sitesi ve mobil aplikasyon üzerinden hizmet veren bir online dekorasyon platformu. Proje modülü bölümünde kapsamlarına göre ayrıştırılmış 3 hizmet paketi sunan Flamingio.com, 26 farklı tasarım stili üzerine kurgulanmış ‘Tasarım Quizi’ sonucunda stilleri belirlenen kullanıcıları, kendi zevklerine uygun tasarımcılar ile eşleştiriyor. Çalışmak istedikleri tasarımcıyı seçtikten sonra, tasarım hizmeti almak istedikleri mekanların detaylarını işlemeleri için kullanıcılara bir form sunan platform, böylelikle tasarımcı ve kullanıcıların chat modülü üzerinden en uzunu bir hafta süren projeler gerçekleştirmelerine olanak sağlıyor. Proje görselleri, tasarımcı yorumu ve alışveriş listesini içeren rapor, proje bitiminde kullanıcılar ile paylaşılıyor. E- Mağaza’da ise stillere göre etiketlenmiş birçok farklı markanın mobilya/dekorasyon ürününe yer veren Flamingio.com, aynı zamanda bu modülün tasarımcılar tarafından projelerinde kullanılmak üzere bir havuz olarak kullanılmasına da olanak sağlıyor.

Yeni doğan bir flamingo yavrusu gri renklidir. Eğer yeterli miktarda karoten zengini yiyecekler yiyebilirse, muhteşem renkli flamingolardan birine dönüşür. İlhamını flamingolardan alan ‘Flamingio’, mekanların kişiye özel en muhteşem hallerine dönüşebilmesini sağlamak için kuruldu. Burada tüm kullanıcılar, tasarımcılar ve mobilya/dekorasyon firmaları aynı çatı altında ve tüm iç mimari hizmetler sadece sanal ortamda yürütülüyor. Lüks kavramı kalkıyor, sabit ücret tarifeleri ile sürprizlerin önüne geçiliyor ve profesyoneller ile iletişim kolaylaşıyor. Geriye sadece ne istediğimize karar vermek ve hayal ettiğimiz mekana kavuşmak kalıyor.

'E-designer' olarak iç mimariyi teknolojiye adapte etmek isteyen iç mimarlar, doğru hizmete en kısa yoldan ulaşmak isteyen kullanıcılar ve ürünlerini geniş bir kitle ile paylaşmak isteyen mobilya/dekorasyon firmaları; Online dekorasyonun zevki, hızı ve kolaylığının keyfini çıkarın!

Hizmetler
  • Online Dekorasyon
  • E-Mağaza
  • Tasarım
  • Dekorasyon
  • Projelendirme
  • Danışmanlık
Hizmet alanları
Türkiye
Adres
Zekeriyaköy
34450 İstanbul
Türkiye
+90-5323114854 flamingio.com
Prof pin.png%7c41.2187078,29