TİGRAT MİMARLIK İNŞAAT LTD.ŞTİ – antalya: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
TİGRAT MİMARLIK İNŞAAT LTD.ŞTİ
TİGRAT MİMARLIK İNŞAAT LTD.ŞTİ

TİGRAT MİMARLIK İNŞAAT LTD.ŞTİ

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
TİGRAT MİMARLIK İNŞAAT LTD.ŞTİ
TİGRAT MİMARLIK İNŞAAT LTD.ŞTİ
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!
21.04.1995 Tarihinde kurulan firmamız  10.10.2011 tarihinden itibaren  Özgür Murat BALCI ve Kadir ERSOY ortaklığı ile  Mimari Proje, İçmimari Proje, Proje yönetimi, İnşaat müşavirliği, Anahtar teslimi uygulama yapılması  alanlarındaki  faaliyetlerine devam etmektedir. Şirketimizin proje grubu yurt içinde ve yurt dışında; konut, Ofis, Mağaza, Alışveriş Merkezi , Beş Yıldızlı Otel,Termal Otel, SPA  Merkezleri, Hastane  Vb. gibi gerçekleştirmektedir. Tamamlamış olduğu çok sayıdaki ulusal ve uluslararası projede, şehir planlama, mimari, iç mimari ve diğer ilgili mühendislik bilimlerini bir bütün olarak değerlendiren Tigrat Mimarlık’ın çalışmaları, tasarım, disiplinler arası koordinasyon, bütçe ve iş programı kontrolü, verimlilik esası ve en iyi mimari kalitenin sağlanması esaslarına dayanmaktadır.

Ayrıca Termal otel uzmanlık alanımıza girmektedir

  İnsanlara ve çevreye olumlu etkisi olan, yüksek verimlilikte, sağlıklı ve işlevsel binalar tasarlamayı amaçlayan Tİgrat Mimarlık, her proje için öncelikle işverenin hedefleri ve mevcut durumda talep edilen ve gelecekte talep edilebilecek ihtiyaç programlarını dikkate alır ve bu bilgileri çevre koşulları ve projenin çevre içerisindeki rolü ile birleştirir.   Ön konsept aşamasından planlama, yapım ve tamamlanma aşamasına kadar olan tüm safhalarda, her projenin tasarımı ve kontrolünde yer alan ofis kurucuları her projenin başarısının takım çalışması ile zenginleştiğine inanarak tüm tasarım fazlarında bu zenginliğe önem verir.  

Vizyonumuz; Tigrat Mimarlık olarak yurt içi ve yurt dışında mimarlık ve müteahhitlik konusunda kurumsallaşmış ve marka olan bir şirket olarak yoluna devam etmektir.

Hizmetler
  • Mimari Proje
  • İçmimari Proje
  • Proje yönetimi
  • İnşaat müşavirliği
  • Anahtar teslimi uygulama yapılması
  • termal otel porje geliştirilmesi mimari ve iç mimari proje
Hizmet alanları
antalya
Adres
perge cd
07600 antalya
Türkiye
+90-5327888543 www.tigrat.com.tr
Prof pin.png%7c36.8796076,30