Hoyran Wedre Country Houses – Antalya: Ekolojik Tasarımlar | homify
Hoyran Wedre Country Houses
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Hoyran Wedre Country Houses
Hoyran Wedre Country Houses
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Projeler

Hoyran Wedre, Toros dağlarının koynunda, denizden yüksekliği 500 m. olan kendi halinde, sessiz ve vakur Hoyran köyünde  bulunmaktadır. Akdeniz’e yüksekten bakar; bulunduğu yerden Kekova’dan başlayarak Gelidonya burnuna kadar ufuk çizgisi izlenir.

Kekik, adaçayı, çalba gibi doğal bitkiler ve buğday tarlalarıyla yanyana bulunan konuk evi badem, harnup (keçiboynuzu), defne, menengiç, zeytin, pıynar ve incir ağaçları arasında, şehirden uzak tamamen doğa ile  içiçe tatil geçirmek isteyenler için, konforlu olanaklar sunar.

Odalarımız
Konuk evimiz, birbirinden bağımsız olarak konumlandırılan, bir Sanat Evi, bir Balayı Evi, dört suit, bir Konak, bir Mutfaklı Standart ve  on adet deniz veya bahçe manzaralı çift kişilik odadan oluşmaktadır. Suitlerden 2 tanesi aslına uygun restore edilen 100 yıllık eski evde bulunmaktadır. Sanat evimiz ise yazmak, okumak, resim yapmak ve çizmek isteyenler için bahçemizin en sakin ve sessiz yerine inşa edilmiştir. Her odanın girişi ayrıdır ve her odaya ait deniz, bahçe veya köy manzaralı geniş balkon/teras vardır. Konuk evimizde 24 saat sıcak su bulunur ve odaların hepsinde şömine ve banyo vardır. Konuk evlerimizin bulunduğu konum ve ekolojik inşası odalarda serin ve rahat bir ortam yaratmaktadır. Odalarımızın hepsi birbirinden farklı döşenmiş ve odalardaki bir çok eşya antikacılardan toplanıp tamir edilmek suretiyle tekrar kullanıma kazandırılmıştır. Perde ve raf örtüleri tamamen el işi olup; yörenin dantel ve kanaviçe motifleri ve renkleri kullanılarak hazırlanmıştır. Yataklarımızı el yapımı saten çeyizlik yorganlar tamamlamaktadır. Her yorgan kendine özgü renk, desen ve motiflerle işlenmiştir. Her odada bulunan raflarda Türkiye’nin bir çok yerinden toplanmış bakır kap kacaklar yerlerini almışlardır.

Hizmetler
Konaklama ve Restoran Hizmeti
Hizmet alanları
turizm, Restaurant, ve antalya
Şirket ödülleri
2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Tripadvisor Mükemmellik Ödülü
Adres
Kapaklı Mahallesi Hoyran Mevkii No:25 Demre
07570 Antalya
Türkiye
+90-5322915762 www.hoyran.com

Değerlendirmeler

Huzur dolu bir ortam sıcak bir misafirperverlik son derece lezzetli yemekler hijyenik bir oda hizmeti ile karşılaştık detox gibi bir tatil oldu diyebilirim
3 yıldan fazla önce
Tabiatla iç içe, eski taş evleriyle dikkat çeken bir yerleşke... büyük çınarın ve sarnıçların olduğu yerdeki mezarlar ilginç. Vaktiniz olursa görün...
neredeyse 3 yıl önce
Doğa içinde taş evler
1 yıldan fazla önce
Prof pin.png%7c36.244444,29