ERSA DEMİR ÇELİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. – Denizli, Kumkısık, Denizli, Türkiye: Çit & Kapılar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
ERSA DEMİR ÇELİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
ERSA DEMİR ÇELİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
ERSA DEMİR ÇELİK SAN. TİC. ...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Çevre Güvenliği, Kaynaklı Hasır Tel ve Çelik Hasır konusunda sektörün öncüsü olan firmamız; insanların ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmet sunan, kendini sürekli geliştiren yenilikçi ruhuyla 1992 yılında kurulmuştur.

Panel tel çit, Kaynaklı hasır tel, Örgü tel çit ve Gabion tel gibi, isteğe özel tel ürünleri ile uluslararası kalite standartlarında üretim yapmaktadır.

Ersa Tel, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış, kaliteyi sadece imalatta değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bir bütün olarak kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

Açıklık, şeffaflık ve dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz...

ERSA DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Hizmet alanları
  • Panel tel çit
  • Kaynaklı hasır tel
  • Çelik Hasır
  • Örgü tel çit ve Gabion tel.
  • Denizli, Kumkısık, Denizli, Türkiye
Adres
3133 SOKAK
20050 Denizli, Kumkısık, Denizli, Türkiye
Türkiye
+90-5077026351 www.ersatel.com
Prof pin.png%7c37.8378616,29