Mila Mimarlık & İnşaat – İstanbul, Türkiye: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Mila Mimarlık & İnşaat
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Mila Mimarlık & İnşaat
Mila Mimarlık & İnşaat
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Mila Mimarlık, Mimar | Yazar Mehmet OSMANLIOĞLU tarafından 1983 yılında İstanbul’da proje hizmetlerine başlamıştır. 1995 yılından günümüze tecrübeli proje ve inşaat grubuyla yenilenip güçlenen firmamız, alanında öncü ve sanatsal nitelikli çok sayıda projenin, tasarım, uygulama ve danışmanlığını üstlenmiştir.

Mila Mimarlık, sanatsal mimari yapılar, küllîye ve kentsel tasarımları geliştirmeye odaklanan bir mimarlık ofisidir. Kuruluşundan itibaren hedeflediği yüksek ideal neticesinde kısa zamanda büyük mesafeler kat etmiş olan grubumuz, ciddiyet ve dürüstlük ilkesinden ayrılmadan, projelerini zamanında, eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarıyla gerçekleştirmiştir.

Mila Mimarlık, fikir safhasından iş teslimine kadar, farklı nitelik ve büyüklükteki tasarımlarıyla müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek için, farklı disiplinlerle çözüm ortaklığı sağlayarak, bütünsel hizmet veren bir organizasyon yapısına ulaşmıştır. Güçlü kadrosu ve sanatsal yetkinliğiyle öne çıkan mimari ekibimiz; ortak çözüm üreten statik, mekanik ve elektrik mühendislik, peyzaj ve iç mimarlık gruplarıyla mükemmele yaklaşmayı hedefleyen proje hizmetleri vermektedir.

Mila Mimarlık; 35 yılı aşan iş tecrübesiyle yurt içi ve yurt dışında farklı nitelikteki abidevî yapıları projelendirmektedir. Son dönemde Selçuklu-Osmanlı Mimarisini esas alan çağdaş ve özgün çözümlemeleriyle Cami, Küllîye, Selçuklu Evleri, Geleneksel Türk Konut Mimarisi, Anıt Mezar, Taklı Şehir Kapıları ve Saat Kulesi gibi abidevî eserlerin proje ve uygulamalarına devam etmektedir.

Hizmetler
Mimarlık | İnşaat | Dekorasyon
Hizmet alanları
  • Mimarlık | İnşaat | Dekorasyon
  • İstanbul
  • Türkiye
  • İstanbul, Türkiye
Adres
Pendik
34000 İstanbul, Türkiye
Türkiye
+90-5535820816 milainsaat.com/
Prof pin.png%7c40.8925102,29