ARENA MİMARLIK – Ankara: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
ARENA MİMARLIK
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
ARENA MİMARLIK
ARENA MİMARLIK
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Şirket profili:

2005 yılında Ankarada kurulan ARENA MİMARLIK, estetik ve işlevsellik ilkelerini göz önünde bulundurarak, farklı tasarımlar ve yaşanılabilir mekanlar yaratmayı hedeflemektedir. Bu hedefine doğru profesyonel, yaratıcı, dinamik ve teknik bir ekiple hızla ilerlemektedir.

ARENA MİMARLIK; her ölçekteki mimari projelerin tasarım ve sunumundan başlayan, mevcut bina ve mağazaların cephelerinin mimari tasarımına kadar varan, mimari tasarım ve proje uygulama hizmetlerini, gelişmiş tasarım teknikleri ve teknolojileri kullanarak uygulayan, teknik kontrollük, müşavirlik, kurumlara ihale dosyası (teknik şartname, yaklaşık maliyet,pursantaj, aşırı düşük sorgulama dosyaları ) hazırlama ve harita alanlarında da hizmet sunan bir firmadır.   ARENA MİMARLIK 2005 yılından buyana konut, villa, avm, iş merkezi, residence, toplu konut, alanlarında toplamda 950.000,00 m2 inşaat alanına sahip projelere imza atmıştır. ARENA MİMARLIK bir çok kamu kuruluşuna projeler tasarlamış, aynı mimari projelerin uygulama çizimleri, teknik şartnameleri, pursantajları, yaklaşık maliyet dosyaları hazırlamış ve teslim etmiştir.

Kadromuz;

ARENA MİMARLIK ; genç, dinamik, ufku geniş, tasarımda sınır tanımayan, bilgisini tecrübesini uygulamaya dökebilen, mükemmeli uygulanabilir seviyeye çıkartabilen, akılcı çözümler sunabilen mesleğinin ince ayrıntılarını çok iyi bilen bir kadroya sahiptir. Bu da sektördeki en büyük avantajıdır.

Politikamız;

ARENA MİMARLIK politika olarak; müşteri isteğini şirketimizin kalite prensipleri çerçevesinde değerlendirerek optimum çözümü bulup mükemmeliyetçi ve ekonomik bakış açısı ile değerlendirmeyi ve uygulamayı kendine misyon edinmiştir.

Tasarım ve Uygulamada;

Tasarımın ölçeği ne olursa olsun, bütün tasarımlar bizim için aynı önemi taşımaktadır. Her bir tasarımın, istenen fonksiyonu yerine getirmesi, aynı zamanda kullanıcıyı cezbedecek estetiğe sahip olması gerekmektedir. Ortaya çıkan tasarım uygulamada, uygun maliyetli değilse, hedef kitlenin ihtiyaç duyduğu fonksiyonu yerine getiremiyorsa, bu tasarım bizim için başarısızdır. ARENA MİMARLIK olarak müşterilerimizin taleplerini kendi bilgi ve tecrübelerimizle sentezleyip başarılı bir tasarım meydana getirmek temel amaçlarımız arasında yer almaktadır

Hizmetler
MİMARİ PROJELER
Hizmet alanları
Ankara ve Tüm Türkiye
Şirket ödülleri
MİMAR SİNAN ULUSLARARASI PROJE OLİMPİYATLARI ''Mimamarlık haydar Aliyev özel ödülü''
Adres
ALTINEVLER MAH TURGUT ÖZAL 2 BULVARI NO:172 ALTINDAĞ ANKARA
06 Ankara
Türkiye
+90312353541819 www.arenamimarlik.com
Prof pin.png%7c39.9620758,32