ALTIYÜZEY İÇ MİMARLIK – Ankara, Türkiye: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
ALTIYÜZEY İÇ MİMARLIK
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
ALTIYÜZEY İÇ MİMARLIK
ALTIYÜZEY İÇ MİMARLIK
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

6 yüzey isminin çıkış noktası mekanlardır; 6 Yüzey’i bir küp olarak görebiliriz, esasen her mekan 6 yüzeyden oluşmaktadır; zemin, tavan ve dört duvar. İç mimarlar olarak açık, yarı açık ve kapalı mekanlar tasarlar, biçimlendirir ve işleve sokarız. Bu mekanları insan ergonomisini temel alarak, bulunduğu konum ve yerleşimine kadar ince ince hesaplayıp yaşam alanlarına çeviriyoruz. Bu yaşam alanları hacimlerden oluşmaktadır, bizler de kendimizi hacimleri şekillendiren ve biçimlendiren bireyler olarak kabul ettiğimizden firmamızın ismini buradan yola çıkarak oluşturduk. İç Mimarlık firmamız daha yenilikçi ve farklı çözüm arayışları ile tasarladığı projelerini kendisininmiş gibi sahiplenerek ve benimseyerek siz değerli müşterilerimize sunmakta ve uygulamaktadır..

Hizmetler
iç mimarlık, inşaat, ve 3dgörselleştirme
Hizmet alanları
Ankara ve Türkiye
Adres
nenehatun caddesi 88/2
06000 Ankara, Türkiye
Türkiye
+90-5324071112 www.6yuzey.com
Prof pin.png%7c39.89657,32