PERKOTEK TEKNOLOJI A.S – İstanbul, Türkiye: Garaj Kapıları | homify
PERKOTEK TEKNOLOJI A.S
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
PERKOTEK TEKNOLOJI A.S
PERKOTEK TEKNOLOJI A.S
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Projeler

PERKOTEK TEKNOLOJİ A.S olarak temel ilkelerimiz; müşteri tatminini ve

sürekliliğini sağlamak, mevcut teknolojiyle yüksek kaliteyi yakalamak, ticari

amaçlarımızı sosyal sorumlulukların önünde görmemektir. Ayrıca yüksek

standartta kaliteli ürün kavramı bizim için altın kuraldır! Bu düşünceler

çerçevesinde vizyonumuz; kartlı geçiş, parmak izi tanıma sistemleri, personel

devam kontrol sistemleri (PDKS), yüz tanıma sistemleri, devriye tur sistemleri,

turnike ve otopark bariyer sistemleri konularını çeşitli formlarda dünyadaki

tüm tüketicilere sunmak, doğabilecek tüm ihtiyaçlara cevap vermektir.
Bizler, firmamızın vazgeçilmezi olarak kabul ettiğimiz kalite ilkelerimiz

doğrultusunda, personel devam kontrol sistemleri konusunda sürekli büyüyerek,

pazar lideri konumunu sağlamlaştırma güdüsü içerisindeyiz.


Hizmetler
 • bariyer sistemleri
 • otopark bariyeri
 • parmak izi okuyucu
 • turnike sistemleri
 • xray cihazı
 • x-ray cihazları
 • kollu bariyer
 • personel takip
 • geçiş kontrol
 • yüz tanıma sistemleri
 • parmak izi okuma sistemi
 • garay bariyerleri
 • access control system
 • Hepsini göster: 13 hizme
Hizmet alanları
 • Elektronik Güvenlik Sistemleri
 • İstanbul
 • Türkiye
Adres
Mahmutbey Mah. Ordu cad. No:29 Perkotek Plaza / Bagcilar
34218 İstanbul, Türkiye
Türkiye
+90-5323761352 www.perkotek.com

Değerlendirmeler

Tüm birimler tek çatı altında, tanıtım salonunda tüm ürünler mevcut...
3 ay önce
Perkotek firmasını 2003 yılından beri tanırım ve o günden beri yani 17 seneden beri bayiliğini yapmaktayım. 1000 in üzerinde müşterime ürünlerinden taktık ve samimiyetle söyleyebilirim ki paranızın hakkını alabileceğiniz 1 numaralı yer. Bu firmayı tercih etmeyerek daha ucuz satan firmalardan ürün aldıktan sonra destek alamadıkları için Perkotek den ikinci kez ürün satın alan bir çok firmayı da biliyorum. Firmada çalışan personeller sürekli sıkı eğitimlerden geçiriliyor ve üniversite mezunu değilseniz, geçerli meziyetlerinizde yok ise bu iş yerinde kadro bulma imkanınız yoktur. Yazılımları kendilerine ait olup birçok ithal edilen modelide yerli olarak Türkiyede üretmeye başladılar. Beni en çok etkileyende 3. ürün alımımız olmuştu. Sistemin eğitimini alan personelim işten ayrılınca müşteriye personel takip cihazını benim kurmam gerekti ve teknik hiçbir detaya sahip değildim. Eğitim videoları ve klavuzları gönderdiler hepsini okudum ama kaza geçirdiğim için müşteriye kuruluma gidemedim. Kazayı öğrenip geçmiş olsun için aradıklarında, konuşmamızın sonuna doğru müşteriye ürünün montajını yapamadığım için mahcup olduğumu ve yardım edip edemiyeceklerini sordum. Allah razı olsun ertesi gün 250 km yol gelip personelleri ücretsiz olarak cihazları takıp müşterime teslim etti. Paranın önemli olduğunu ama herşey olmadığını bikez daha anladım. Evet Perkotek firması kazandığının fazlasını müşterime harcamıştı ama beni kazanmıştı. Gönlümden geçenleri paylaşmak istedim. Allah yollarını açık etsin.
8 ay önce
Önceki çalıştığım iş yerinde 7 yıl boyunca bu firmanın parmak izi okuyuculu personel takip sistemini kullandım ve memnun kaldığım için 3 ay önce çalışmaya yeni başladığım yeni firmaya da sistemlerini taktırdık. Ben detaylara önem veririm ve aslında cihazların önemli olduğunu ama yazılımın çok daha önemli olduğunu düşünüyorum. Personel takip programında kan gurubundan tutta ayakkabı numarasına kadar personellerin tüm özlük ve giriş çıkış hareketleri ile ilgili rapor çıkartabiliyoruz. Programa ilk girilen parametreler doğru ise ayar bozulmadan tıkır tıkır hep doğru hesaplıyor. Şuan web pdks dedikleri yeni web tabanlı personel devam yazılımını kullanmaya başladık bu çok daha rahat ve kullanışlı. Cep telefonundan yada herhangi bir internet tarayıcıdan girilebiliyor ama pek programa girip rapor almaya gerekte kalmıyor departman yetkililerinin e-maillerini tanımladık tüm raporlar günlük ilgilisine otomatik gidiyor. Pandemi olduğu için parmak izi yerine yüz tanıma cihazı ile entegreli kullanıyoruz. Yeni çalışmaya başladığım firma talebimizi kırmadı sistemi aldılar, sağolsun Perkotek de bizi patronlarımıza karşı mahcup etmedi. Tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum. Eleştiri: Teknik servis arabalarını bazen yolda görüyorum, biraz hızlı kullanıyorlar ama dikkat !
7 ay önce
Prof pin.png%7c41.050265,28