4Faz Tasarım Mühendislik Mimarlık Danışmanlık Ltd. Şti. – İstanbul, Türkiye: Elektrikçiler | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
4Faz Tasarım Mühendislik Mimarlık Danışmanlık Ltd. Şti.
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje Yeni teklif
4Faz Tasarım Mühendislik Mimarlık Danışmanlık Ltd. Şti.
4Faz Tasarım Mühendislik Mi...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

HIZMETLER

  • Elektrik projesi
  • Mekanik Projesi
  • 3d Modelleme
  • Revit
  • Revit MEP Eğitim

PROJELER

Şirketimiz 2017 yılında Tuğba ALPER ve Nüvit SEVÜKTEKİN tarafından kurulmuştur.

Amacımız geçmişte edinmiş olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübeleri de kullanarak kaliteli, modern, güvenilir ve doğru tasarımları müşterilerimizin hizmetlerine özellikle 3D tasarım ortamında sunarak imalat kalitelerini arttırmak ve projeden kaynaklanacak planlama sorunlarının önüne geçebilmektir.

4FAZ Tasarım, yapmış olduğu işlerde mimari, statik, mekanik ve elektrik proje disiplinlerinin arasındaki koordinasyonu daha kaliteli proje hizmeti verebilmek adına BIM ortamında 3D tasarım ve proje olarak yapmayı ilke haline getirmiştir.

Bizim BIM Modellemesinden anladığımız projenin sadece 3D olarak tasarlanması değil bu modelin şantiyedeki işleyişle, iş programı ile ve imalat tamamlandıktan sonraki işletme süreci ile bir bütün olmasıdır.

Bu sayede henüz şantiyedeki imalat işleri başlamadan önce sahada çıkabilecek bütün koordinasyon hatalarının önüne geçilmiş olacak, işletme süresinde ise her türlü bakım işleminde işletmeciye kolaylıklar sağlayacaktır.

Hizmet alanları
Mühendislik, Mimarlık, ve İstanbul, Türkiye
Adres
Site Mah. Atay Cad. Aba İş Merkezi No:52/2 Ümraniye
34760 İstanbul, Türkiye
Türkiye
+90-5553010944 www.4faztasarim.com
Prof pin.png%7c41.0091532,29