BE Design Studio – İstanbul, Türkiye: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
BE Design Studio
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
BE Design Studio
BE Design Studio
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

''to BE (f.) : Var olmak.'' 

BE Design Studio  olarak ‘’Her mekanın hissi farklıdır’’ sloganı ile yola çıkarak amacımız; ister baştan aşağı değişim, ister ufak dokunuşlar ile sizin belirleyeceğiniz  bütçe doğrultusunda  size özel çözümler  ile be-raber  tasarlamak ve üretmektir. Yaratıcı  tasarımların müşteri ile tasa-rımcı arasında kurulan anlamlı diyalog ve sağlam güven sonucu orta-ya çıktığına inanıyoruz. Kısacası biz hayallerinizi gerçekleştirmek için buradayız, siz sadece tadını çıkarın.

BE Design Studio, faaliyetine 2015 yılında başlamış olup 2019 yılında marka isminin değişikliği ile çalışmalarına devam etmektedir. Günümüze gelen süre zarfında çözüm ortakları ile büyüyerek, kendilerini rafine tasarıma adamış, yaratıcı ve yenilikçi bir  tasarımcı ailesine dönüşmüştür.

Yaratıcı tasarımların müşteri ile tasarımcı arasında kurulan anlamlı diyalog ve sağlam güven sonucu ortaya çıktığına inanıyoruz. Her projede öncelikle müşterilerin ihtiyaçlarını iyice anlamaya çalışıyoruz; aldığımız geri bildirimler ve fikirler ışığında tasarımlarımızı yeniden şekillendiriyoruz. Ortaya çıkan sonucun tam bir yüksek profesyonellik ve uzmanlık işi olması için tüm hünerlerimizi sergiliyoruz. Önceliğimiz her bir müşterinin ihtiyaçlarını tek tek anlamak ve bunları mekan tasarımı süreci boyunca tüm tasarımda uygulamaktır. 

Hizmetler
Mimarlık ve iç mimarlık
Hizmet alanları
İstanbul ve Türkiye
Adres
Bağlarbaşı Mh. Cemal Bey Cd. Çay Sk. No:6/B
34844 İstanbul, Türkiye
Türkiye
+90-5356696404 bedesignstudio34.wixsite.com/website
Prof pin.png%7c40.9230333,29