GİRİFT İÇ MİMARLIK – İstanbul, Türkiye: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
GİRİFT İÇ MİMARLIK
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
GİRİFT İÇ MİMARLIK
GİRİFT İÇ MİMARLIK
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

İnsanlık tarihinin ilk sanat dalları arasında olan mimarlık sanatı, günümüz dünyasında teknolojinin gelişmesi ile birlikte sürekli olarak gelişim göstermiştir. Bu gelişim sürecinde başta ergonomi olmak üzere tasarım ilkeleri oluşmuş ve tasarım ilkeleri ile birlikte insanların estetik anlayışını da beraberinde getirmiştir.

Girift İç Mimarlık, bu tasarım ilkelerinden yola çıkarak yaşam alanlarına, sanatsal dokunuşlarla iç mekânları daha işlevsel, yapısal ve estetik ölçütleri amaç edinerek en uygun proje ve çözümler sunmaktadır.

Girift İç Mimarlık, bireylerin yaşam şartlarına uygun kaliteli, konforlu mekânlar ve bireyin, iç mekân ile uyumluluğunun sağlanması adına mekânlar tasarlamayı ilke edinmiştir.

Girift İç Mimarlık, öncelikle mekânın fizibilite ve analiz raporlarını oluşturur, oluşturulan rapor doğrultusunda işverenimizin estetik anlayışına uygun eskiz çalışmalar ile birlikte Avan proje yapılır, projelendirme sürecinde tasarım ilkelerimiz ile işverenimizin öneri ve talepleri doğrultusun da projelendirme yapılır, 2 ve 3 boyut görseller halinde sunumu gerçekleştirir. Proje uygulama sürecinin her safhasında profesyonel ekibimiz ile birlikte proje takibini gerçekleştirir, uygulama tamamlandıktan sonra eksiksiz şekilde teslim edilir.

Girift İç Mimarlık, her proje de aynı disiplin ve heyecanla yol almaktadır ve işveren memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinmiştir.

Hizmetler
İç mimarlık, Dekorasyon, ve peyzaj
Hizmet alanları
İstanbul ve Türkiye
Adres
marmara caddesi no:7 /Ümraniye
34764 İstanbul, Türkiye
Türkiye
+90-5054494802 www.girifticmimarlik.com
Prof pin.png%7c41.022945,29