ACN Tasarım Mimarlık – İstanbul, Türkiye: 3D Görselleştirme | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
ACN Tasarım Mimarlık
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
ACN Tasarım Mimarlık
ACN Tasarım Mimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

ACN, 1993 yılında mobilya tasarım ve uygulama olarak faaliyete başlamıştır. Mobilya, aksesuar ve mağazacılık deneyimlerinden sonra gelen kullanıcı talepleri doğrultusunda tasarım uygulama ve yerinde montaj hizmeti veren ve kişiye özel tasarımlar yaparak, kullanıcı memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmayı amaçlayan bir yapıya ulaşmıştır.

2008 yılının son çeyreğinde,alınan kararla ACN Tasarım yapısına,dinamik mimar ve iç mimarları da katarak, yaşam alanı konseptleri tasarlama ve uygulamaya başlamıştır. 2009 yılında ise ACN Tasarım,ilk mimarlık bürosu ve mağazası ile otuz seçkin markayla kullancılarına,hizmet vermek adına çalışmalarına devam etti.

ACN,2012 yılında ise Bakü’deki showroomunda,özgün konseptlere sahip projelere imza atarak, kısa zaman içerisinde adını Azerbaycan ve Rusya’da duyurdu.

2018 yılında ACN,kullanıcıların,ürün tasarımı, proje,uygulama, mimari desteği vermek adına Türkiye’de yeni ofisinde bünyesindeki dinamik kadrosuyla, özgün yaşam alanları tasarlayarak,kullancılarına tüm mimari profesyonel desteği sağlarken yaşam alanlarını sanat ile buluşturuyor. Acn Tasarımın her müşterisi özeldir.

Hizmetler
Mimarlık, İç Mimarlık, ve Uygulama
Hizmet alanları
Yurtdışı, İstanbul, ve Türkiye
Adres
Kadirova Caddesi No:11
34799 İstanbul, Türkiye
Türkiye
+90-5066276278 www.acntasarim.com.tr
Prof pin.png%7c41.0856561,29