MUUM – İstanbul, Türkiye: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
MUUM
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
MUUM
MUUM
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

MUUM, tasarım odaklı bir mimari ofis olarak Murat Aksu ve Umut İyigün tarafından İstanbul’da kurulmuş olup, mimarlık ve kentsel tasarım alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

MUUM, fonksiyonel, estetik ve sosyal sorumlu çevreler üretmek amacıyla tasarım sürecinde konunun etki alanındaki tüm kesimlerin sesini duymaya çalışarak projelerini, sosyal, kültürel, çevresel unsurlar çerçevesinde sanat, bilim, teknoloji ve ekonomi ile harmanlayan, araştırmacı ve yaratıcı bir yaklaşım ile ele almaktadır.

MUUM, işverenleri ile en çağdaş teknikleri kullanarak yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler üretmeyi hedeflemektedir. Tek bir yapıdan, büyük ölçekli, planlama projelerine kadar uzanan mimari tasarım hizmetleri sunmaktadır.

Hizmet alanları
  • Mimarlık
  • İç Mimarlık
  • Kentsel Tasarım
  • Architecture
  • Interior Design
  • Urban Planning
Adres
Büyükdere Cad. No 93/6 Mecidiyeköy
34394 İstanbul, Türkiye
Türkiye
+90-2122751045 muum.global
Prof pin.png%7c41.0669671,29