Letsup Teknoloji – İstanbul: 3D Görselleştirme | homify
Letsup Teknoloji
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje

Projeler

Letsup; Sanal Gerçeklik ve Artırılmış Gerçeklik alanlarının sınırsız imkanlarını teknoloji severler ile buluşturan muhteşem bir ekiptir. VR & AR'yi "yeni ve havalı bir teknolojiden“ zengin bir deneyim platformuna dönüştürüyoruz. Bu sayede yatırımcıyı mekanın merkezine yerleştiriyoruz. Tecrübeli ekibimizle, sadece şaşırtmayacak, aynı zamanda insanları içine alan, baştan aşağıya gerçekten sürükleyici bir deneyime dönüştüren harika projeler üretiriz.

3D Modelleme & VR TUR ile projeyi yakından inceleyin!

Şık ve modern alanlar tasarlarız. Projelerinizi VR Tur ile daha yakından inceleyin.Yatırımcılarınıza Sanal Gerçeklik Gözlükleri ile benzersiz bir deneyim sunun. Maliyetleri düşürün.Dijital teknolojilerden faydalanın.


Hizmetlerimiz

3D Modelleme

3D Animasyon

VR Tur - VR Uygulama Deneyim (Sanal Gerçeklik Uygulamaları)

AR Uygulamaları (Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları)

Hizmetler
  • 3D Modelleme
  • VR
  • AR
  • Sanal Gerçeklik
  • Artırılmış Gerçeklik
  • Mimari
Hizmet alanları
İstanbul ve Türkiye
Adres
Kordonboyu Mah. Ankara Cd. İstmarina No:147, S2 Kule Daire:100 Kartal/İstanbul
34860 İstanbul
Türkiye
+90-5395555926 www.letsup.com.tr

Değerlendirmeler

I like it! 🥳🥳
2 yıldan fazla önce
Çok merak ettiğim bir şeydi burada denemek nasip oldu. Çok güzel bir deneyimdi aynı zamanda fiyatlarda gayet makul herkese tavsiye ederim. ☺️
2 yıldan fazla önce
Vr teknolojisini hep merak ediyordum. Araştırmalarım sonucunda let’s up vr isimli mekanı buldum. Kız arkadaşımla gittik bu mekana. Arkadaşlar cok ilgililerdi. Kullandıkları teknoloji üst düzeydi. Kendimizi bambaşka ve gerçek olmasını istediğimiz bir dünyanın içerisinde bulduk. Bize bu tecrübeyi yaşattığınız için teşekkürler :)
2 yıldan fazla önce
Prof pin.png%7c41.0306797,28