A D TASARIM MİMARLIK UYG. DANŞ. İNŞ. TİC. LTD ŞTİ. – Konya, Türkiye: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
A D TASARIM MİMARLIK UYG. DANŞ. İNŞ. TİC. LTD ŞTİ.
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
A D TASARIM MİMARLIK UYG. DANŞ. İNŞ. TİC. LTD ŞTİ.
A D TASARIM MİMARLIK UYG. D...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

A D Tasarım Mimarlık Firması 2007 yılında Yüksek Mimar Adnan Demirtaş tarafından kurulmuştur. 2013 yılında ‘’A Design Architecture’’ Patent ismini almıştır. 2018 yılından bu yana Proje ile birlikte ‘’Gayrimenkul Geliştirme’’ sektörü ile çalışmalarına devam etmektedir.

Proje; Tasarlarken sade bir mimari dil kullanarak fonksiyon, estetik, çevresel ve insani değerleri öne çıkarmayı, kullanıcılara heyecan veren mekansal deneyimler, sürdürülebilir yaşam alanları sağlamayı hedefler. Mühendislik ve diğer uzman firmalar ile eşgüdümlü olarak tasarımların hayata geçirilmesi aşamasında işverenlerinin bütçe, süre ve kalite beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya özen göstermektedir.


Gayrimenkul geliştirme;  Yerli ve uluslararası yatırımcılara Türkiye'de ve yurt dışında gayrimenkul yatırımları konusunda danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Fizibilite ve yatırım analizleri, pazar araştırmaları, pazarlama stratejileri, satış modelleri, gayrimenkul geliştirme, yönetim ve çıkış stratejileri, sunmakta olduğumuz temel hizmetler arasında yer almaktadır. Gayrimenkul geliştirme hizmetimiz, arsa temini ve proje geliştirilmesi aşamasından, bu arsa üzerine yapılandırılacak projenin yapım süreci ve satışına kadar tüm basamaklardaki danışmanlık hizmetlerini kapsamaktadır.

Hizmetler
  • MİMARLIK
  • DEKORAYON
  • MÜŞAVİRLİK
  • İNŞAAT
Hizmet alanları
  • MİMARİ PROJE VE DANIŞMANLIK
  • Konya, Türkiye
Adres
Yapıcı İş Merkezi
42040 Konya, Türkiye
Türkiye
+90-5323773615 www.adesign.com.tr
Prof pin.png%7c37.8754044,32