İREM ELEKTRİK DIŞ TİC LTD ŞTİ – Istanbul: Aydınlatmalar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
İREM ELEKTRİK DIŞ TİC LTD ŞTİ
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
İREM ELEKTRİK DIŞ TİC LTD ŞTİ
İREM ELEKTRİK DIŞ TİC LTD ŞTİ
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

REM ELEKTRİK; İstanbul Karaköy’ de, 1996 yılında aydınlatma sektöründe, bir aile şirketi olarak faaliyetine başlamış olup, İstanbul Trakya Serbest Bölgesi’ nde, aynı sektörde ve aynı grup şirketlerinden olan, HOROZ Electric markası ile ithalat ve ihracat yapan Horozk Elektrik ve Elektronik Tic. Koll. Şti.’ nin yurtiçi bölge distribütörlüğünü yapmaktadır.

İREM ELEKTRİK, yurtiçinde sektörün istikrarlı ve sürekli büyüyen firmalarından biri olmayı başarmıştır ve ulaşmış olduğu bu başarının arkasında müşteri odaklı ve verimliliği hedefleyen yaklaşımları yer almaktadır. Hizmetlerini her zaman şeffaflık ve karşılıklı güveni temel alarak sunmaktadır. Hedefi, mevcut birikimlerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki elektrik teknolojilerine hızla uyum sağlamaya, kendi sektöründeki değişimlerin öncüsü olmaya ve topluma da her zaman faydalı olacak şekilde yurttaşlık bilinci ile beraber gelişimini sürdürmeye devam etmektir.

Hizmet alanları
istanbul
Adres
Büyükhendek cd. No:24/B Karaköy
34420 Istanbul
Türkiye
+90902122920672 www.iremelektrik.com
Prof pin.png%7c41.0082376,28