EFLA Mimarlık – Ankara, Türkiye: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
EFLA Mimarlık
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
EFLA Mimarlık
EFLA Mimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

EFLA Mimarlık 2013 yılında kurulduğundan itibaren ulusal ve uluslararası pek çok farklı bağlam ve tipolojide tasarım ve mühendislik hizmeti vermektedir. EFLA, 2013'ten itibaren hastane ,eğitim, eğlence, kamu, otel, dini, endüstriye, ofis yapıları ve kentsel döünüşüm, peyzaj tasarımı, mevcut yapıların dönüştürülmesi ,restorasyon gibi tipoloji ve alanlarda 500.000 m² üzerinde proje üretmiştir. EFLA Mimarlık Ankara'da ana ofisi ,Moskova'da ve Kiev'de ise şubeleri ile hizmet vermektedir.

------------------------

EFLA Architecture Ltd. founded in 2013 is active in many fields of architecture in its various scales, working in national and international contexts. Since, Since 2013 Efla has produced over 500.000 sqm design projects including hospitals , healthcare, educational facilities, leisure, transformation of urban areas, restoration and conversion of existing buildings, energy efficiency audits, hotels, public space, religious buildings, industrial and office buildings, landscape designs, construction supervision. Efla is operational with its branches in Ankara,Turkey (main office)Kyiv, Ukraine and Moscow, Russia.


Hizmetler
  • Mimarlık
  • Mühendislik
  • İç Mimarlık
  • İnşaat
Hizmet alanları
Türkiye, Rusya, ve Ukrayna
Adres
Hilal mah. 699 Sk. 4/A Çankaya
06550 Ankara, Türkiye
Türkiye
+90-5312335556 www.efla.com.tr
Prof pin.png%7c39.8645476,32