SSC GRUP – İzmir, Türkiye: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
SSC GRUP
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
SSC GRUP
SSC GRUP
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

SSC GRUP, geçmiş ve geleceğin ahenkli dengesini ortaya koyan; estetik, yenilikçi, pratik, yaşantısal ve teknolojik bakış açıları ve vizyonuyla harmanlanmış fikir ve konseptleriyle ve herbir müşteri ile güven ve şeffaflığın temel alındığı güçlü ilişkileriyle sektörde sınırları zorlamayı ve standartların çok üstüne ulaşmayı kendine misyon olarak edinmiştir.

 SSC GRUP, fikirden konsepte ve konsept gelişiminden proje uygulamasına kadar olan süreçte hem estetik hem de işlevsel olan iç ve dış mekanlar yaratmaya kendini adamıştır. Bütün projelerimiz eşsiz çekici bir imaja sahiptir ve işlevsel değerler taşımaktadır. Müşterilerimiz projelerimizin temeli ve ruhudur ve bizim amacımız da onların değerlerini ve kişiselliğini tasarım aracılığıyla yansıtmaktır.


Hizmetler
inşaat, mimarlık, ve dekorasyon
Hizmet alanları
İzmir ve Türkiye
Adres
manas bulvarı
35540 İzmir, Türkiye
Türkiye
+90-5549103684 www.grupssc.com
Prof pin.png%7c38.455368,27