Achiteqt Design Studio, Inc – İstanbul, Türkiye: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Achiteqt Design Studio, Inc
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
İstatistikler Premium
Achiteqt Design Studio, Inc
Achiteqt Design Studio, Inc
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Achiteqt Mimarlık günlük yaşantılarda ihtiyaçlara uygun çevre ve mekanlar geliştirmeyi kendine hedef edinmiş bir İç Mimar, Çevre Mimarıdır. Bu hedefi geliştirirken ana konsantrasyonu evde, iş yerinde veya aile ve arkadaşlarınızla tatil yaparken kullandığınız tüm çevre ve ürünlerde tasarım ve güzellik felsefesini mekanlarda uygulamaktır. 

Başlıca misyonu; akılcı tasarımı ve bütçeyle en iyi kaliteyi isteyenler için en uygun ürünleri ve mekanları tasarlamak, geliştirmek ve üretmek üzerinedir.

 Müşterilerimizin aynı zamanda bütçelerine de saygı duyulduğundan emin olunduğunundan emin olduğu bir ortamda tüm proje boyunca emin ellerde olduğunu bilerek yaptıkları en iyi işe odaklanırken biz de yaptığımız en işe konsantre olacağız.

 Achiteqt, Istanbul'da yerleşik disiplinli, dinamik  ve en iyi şekilde eğitim almış tasarımcıların ve mimarların topluluğundan oluşan multi kültürel bir şirkettir. 

Müşterileriyle ve özenle seçilmiş ve elenmiş tedarikçi ağıyla en akılcı çözümleri üretirken, şeffaflık ve iş etiği ile çalışmak şirket politikalarımızın temel taşlarındandır.

 

Sizinle tanışmayı ve sizin için de hayalinizdeki projeleri gerçeğe dönüştürmeyi gerçeğe dönüştürmeyi dört  gözle bekliyoruz


Hizmetler
İç Mimarlık, Görselleştirme, ve Teknik Çizim
Hizmet alanları
İstanbul ve Türkiye
Adres
Bağdat Caddesi No. 399, Arc
347742 İstanbul, Türkiye
Türkiye
+90-5447701941 www.achiteqt.com
Prof pin.png%7c40.9615273,29