Virtual Stüdyo Mimarlık Yazılım İnşaat Sanayi ve Ticaret LTD ŞTİ – Ankara, Türkiye: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Virtual Stüdyo Mimarlık Yazılım İnşaat Sanayi ve Ticaret LTD ŞTİ
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Virtual Stüdyo Mimarlık Yazılım İnşaat Sanayi ve Ticaret LTD ŞTİ
Virtual Stüdyo Mimarlık Yaz...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Şirketimiz teknolojinin ve yenilikçi düşüncenin ışığında milli duygular ile hem ülkemizde hem de dünya çapında en özgün, en kaliteli ve en kusursuz işler yapmayı kendine prensip edinmiş bir vizyona sahiptir. Tüm iç ve dış mekan tasarımlarıyla alanınızı tercih ve zevkleriniz doğrultusunda hayallerinizdeki hale getiriyor, sizin için düşünüyor ve uyguluyoruz. Mimari proje, statik proje, mekanik proje, elektrik projesi vb. işleri, analiz ediyor, projelendiriyor, tasarlıyor ve uyguluyoruz. Tasarımlarımız ve Hizmetlerimizde ileri teknolojinin her alanını kullanarak verilen İç Mimari ve Mimari hizmetlerin yanı sıra ; En mükemmel sunumlarınız için Mimari Görselleştirme , gerçekçi 1920x1080px FullHD Mimari Animasyonlar, VR 360° Panorama teknolojileri, Modelleme, Işıklandırma ve Kaplama hizmeti vermekteyiz.
Hizmetler
  • İç Mimarlık
  • Mobilya İmalat
  • 3d görselleştirme
  • Mimarlık
  • İnşaat
  • Tasarım
Hizmet alanları
Ankara ve Türkiye
Adres
Konutkent Mah. 3035.cad Hayran Kule no 131
06810 Ankara, Türkiye
Türkiye
+90-5336091501 www.virtualstudiotr.com
Prof pin.png%7c39.8733762,32