silvanus dikey bahçeler – İstanbul, Türkiye: Peyzaj Mimarları | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
silvanus dikey bahçeler
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
silvanus dikey bahçeler
silvanus dikey bahçeler
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Silvanus Dikey Bahçeler 2011 yıllarında Türkiye'de kurulan ilk dikey bahçe firmasıdır. İlk müşterisi Siemens olup, müşterisine 2 adet reklam ödülü kazandırdı. Her projesinde bir farklılık geliştirerek müşterilerine özel tasarımlar yapması sebebiyle marka kısa sürede bilinirliliğini arttı. Tasarım, kurulum ve bakım hizmeti veren Silvanus sürdürülebilir çözümleriyle birçok Mimarlık Firmaların, Oteller ve Belediyelerin aradığı ilk isimlerdi. Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde kurulum ve bakım gerçekleştirerek bu bilinirliliğini ülke genelinde yaygınlaştırdı. Müşteri odaklı olan Silvanus her yıl gelen talepler doğrultusunda ARGE çalışmalarını sürdürmeye devam etti. Farklı teknikler geliştirerek yeni sistemler üretip patentlerini aldı. 2019 yılına kadar kendi altında alt markalar oluşturmaya başlayarak dikey bahçe ürünlerini nihai tüketicilere kadar indirgedi. 2011 Silvanus Dikey Bahçeler firması kuruldu. 2012 Silvanus – Siemens Dikey Bahçe 2 adet reklam ödülü . -2013-2014 yılları içerisinde Tematik ve Yenilikçi Uygulama kategorisinde Silvanus markası ile, - 2014-2015 yılları içerisinde Tematik ve Yenilikçi Uygulama kategorisinde Terramoss markası ile, 2018 yılında Terraros E-ticaret sitesini kurarak 3. Nihai tüketicilere erişebilirlik kazandırmayı hedeflemiştir. Firma çatısı altında kurduğu birçok ürünü markalaştırarak yurtiçi ve yurtdışında birçok kitleye ulaşmaktadır.

Hizmetler
  • dikey bahçe
  • yosun duvar
  • yosun çerçeve
  • dikey bahçe sistemi
  • dikey bahçekiti
Hizmet alanları
İstanbul ve Türkiye
Adres
İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Kropon Sokak . YB-26 Parsel Tuzla/İSTANBUL
34956 İstanbul, Türkiye
Türkiye
+90-5333817703 www.silvanus.com
Prof pin.png%7c40.877558,29