Şemsiye Evi – İstanbul, Türkiye: Bahçe Ürünleri | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Şemsiye Evi
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Şemsiye Evi
Şemsiye Evi
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

1978 yılında M.Kenan Çevik’in bireysel çabaları ile kurulan Giriş Plastik Ltd.Şti kendi döneminin ihtiyaçları doğrultusunda yaptığı yatırımlar ile bu günlere gelmeyi başarmıştır. Plastik ve metalin farklı dallarında üretimler gerçekleştiren firmamız bahçe şemsiyesi konusunda profesyönelleşerek gölgelendirme sistemlerinin belkide en köklü tarihine sahip olan bir ürününü daha kullanışlı hale getirmiş ve müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Üretiminin ciddi bir kısmını ihraç eden ve yurt dışı potansiyeli katıldığı fuarlar, gerçekleştirdiği partnerlik antlaşmaları ile dahada genişleten firmamız THE UMBRELLA HOUSE markasını daha da ileri taşımak için çalışmaktadır. Yurt içi projelerinde, zincir restaurant, kafe ve otellerde firmamızın tescilli markası olan ŞEMSİYE EVİ bilinirliğini korumakta ve arttırmaktadır. Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetindeki hassasiyeti ön planda tutan firmamız sadece işlevselliğe değil, görselliğe de önem vermektedir.


Giris Plastic LLC. has been established Mr. M.Kenan Cevik’s personal efforts in 1978 , and accomplished to dwell by investing to respond its customers expectations in time . As manufacturing various types of plastic and metal , by proffesionalizing in umbrella manufacturing, it has developed and offered one of the most fundamental product of shading systems to customers. Giris Plastic LLC. strengthened its global presence with its brand of The UMBRELLA HOUSE

 by exporting important part of its production, exhibiting all around the world, signing partnership agreements. Local brand of SEMSIYE EVI holds and increases its brand recognition in projects for residential areas , chain restaurants, cafes and hotels.Complete customer satisfaction and product quality are our top priorities therefore we concentrate on visuality and design of our products in addition to functionality.

CUSTOMER SATISFACTION

As Umbrella House, our priority is always happy customers. We are working hard for ultimate customer satisfaction.

LONG LASTING UMBRELLAThe umbrellas you buy from the umbrella house are manufactured in high quality standards so that you can use it without any problems for many years.

EXPERIENCE & EXPERTISEThe Umbrella house has been serving in the market since 1978, bringing its knowledge and experties and craftmanship to parasol market.

R & DUmbrella House, invests heavily on R & D activities in recen years. Our new models and patent applications are processed every year.

SUPPLYING SPARE PARTSUmbrella House branded umbrellas are always under warranty Also , umbrella spare parts are always available for our customers all around the world.

SERVING TO THE WORLDWe are proud that our umbrellas are exported to 24 countries in 3 continents.

Hizmetler
 • Bahçe Şemsiyesi
 • Plaj Şemsiyesi
 • Balkon Şemsiyesi
 • Restaurant Şemsiyesi
 • Cafe Şemsiyesi
 • Havuz Şemsiyesi
 • Yandan Direkli Şemsiye
 • Teleskopik Şemsiye
 • Büyük Şemsiye
 • Mega Şemsiye
 • Hepsini göster: 10 hizme
Hizmet alanları
Tüm Türkiye
Adres
Beylikdüzü Org. San. Bölgesi Birlik San. Sitesi 3.Cd. No:119
34520 İstanbul, Türkiye
Türkiye
+90-2124441431 www.semsiyeevi.com
Prof pin.png%7c41.0068,28