Zeray İnşaat A.Ş.
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje

Projeler

Bir çok alanda yaşam projeleri gerçekleştiren Zeray İnşaat, deneyimi ve standartları değiştiren proje anlayışıyla fark yaratıyor. Çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci başta olmak üzere yenilikçi bakış açısı ve toplam kalite ilkeleri Zeray İnşaat’ın değişmez ilkeleri arasında yer alıyor.

Geleceği öngören yönetim anlayışı, yapı alanında uzmanlığa sahip kadrosu ve deneyimli işgücüyle Kocaeli’nin ve Türkiye’nin geleceğine yatırım yapan Zeray İnşaat, yaşama değer katmak için iş başında.

Zeray İnşaat, alışılmışın dışına çıkarak geliştirdiği projeleriyle, şehir içinde yeni değerler yaratan farklı yaşam merkezleri oluşturmak ve yeni yaşam alanlarını hayata katmak için var.

Yarattığı eşsiz çevre düzeniyle yatırım yaptığı alanlara değer kazandıran ve yaptığı her yatırımda standartları yükseltmeyi amaçlayan ileri görüşlü bir vizyona sahip olan Zeray İnşaat, doğal dengeyi koruyan yaklaşımıyla da dikkat çekiyor. Çünkü daha iyi bir yarın bekleyen pek çok hayat var…

Gerçek fiyatla konut sahibi olmayı kolaylaştırırken yaşam kalitesini de arttıran bir misyona sahip olan Zeray İnşaat, bu misyonuyla da sektörde fark yaratıyor.

Gerçekleştirdiği büyük projelerle konut maliyetini en aza indirmek için, yatırım yapacağı her proje alanını, sektördeki en uygun değerle satın alan Zeray İnşaat, kurumsal saygınlığı ve güçlü finansal yapısıyla güven yaratıyor.

Gelişmiş ülkelerde rastlayabileceğimiz farklı mimari çözümler sunan Zeray İnşaat, Türkiye’de ilk kez yaşam projelerinde ileri teknoloji olanakları sağlıyor. Bu özel misyonuyla Zeray İnşaat, hem yaşam kalitesini yükseltiyor hem de daha önce örneği görülmemiş biçimde konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

Hizmetler
İnşaat ve Gayrimenkul Satış
Hizmet alanları
Türkiye ve Uluslararası
Adres
Gültepe Mahallesi , Miralay Mümtaz Caddesi. NO:1 Zeray A.Ş. Genel Müdürlüğü
41100 Kocaeli, İzmit/Kocaeli, Türkiye
Türkiye
+90-4449141 zerayinsaat.com.tr

Değerlendirmeler

Gerçekten güzel projeler ve güzel insanlar bir arada
1 yıldan fazla önce
Çok yardımcı ve güler yüzlü bir ekip, her isteğimizi yerine getirdiler sağolsunlar.
1 yıldan fazla önce
Proje tarihi: Temmuz 2019
Merhabalar Kuveyt'ten sizinleyim.Bir projede sizden 5 daire aldım.Maalesef yol tutuşu kötü ve daireler şu ana kadar teslim alınmadı.Birden fazla seyahat etmek için çok para kaybettim. Dairelerin bakımını yapmak için herhangi bir ilerleme bulamadım ve satıştan sorumlu kişinin telefonuna cevap verilmedi Telefonuna cevap vermiyor ya da yargıya başvurarak parayı geri almak için dava açmak istiyorum. Daireler için ve Türkiye'ye gelirken kaybettiğim kayıpları telafi etmek için.Maalesef tedavi iyi değil.
2 ay önce
Prof pin.png%7c40.7661811,29