Dikey Bahçe & Yosun Duvar - Art Wall Moss – İzmir, Türkiye: Peyzaj Mimarları | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Dikey Bahçe & Yosun Duvar – Art Wall Moss
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Dikey Bahçe & Yosun Duvar – Art Wall Moss
Dikey Bahçe & Yosun Duvar -...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Temel de felsefemiz mimari ile sanatın birleştiği noktada tabiattan esinlenmektir.En çok gördüğünüz yüzeyler de ,- yapı yüzeyleri, ofis duvarları, restoran, cafe duvarları gibi- dikey bahçe ve yosun duvarlarımız yer almasını hedefliyoruz.Ve bunu gerçekleştirmek isterken ekolojik, ergonomik ve ekonomik faktörleri göz önünde bulunduruyoruz. Her projeyi özümüz gibi benimsiyor ve sanat ile doğayı buluşturan tasarımlar yapıyoruz. Biz yeniliklere açık genç bir kadroyuz. Yaratıcı projelerin elimizden çıkması için zaman ayırt etmeksizin çalışıyoruz.

Hizmetler
  • Dikey Bahçe
  • Yosun Duvar
  • Peyzaj Mimarlığı
  • İç Mimarlık
Hizmet alanları
İzmir ve Türkiye
Adres
Esenyalı Mahallesi 52/75 Sok No:19
35140 İzmir, Türkiye
Türkiye
+90-5526357889 www.artwallmoss.com

Değerlendirmeler

Evimin balkonu için Art Wall Moss ile çalıştık. Gayet profesyonel bir şekilde balkonuma yosun duvar uygulaması yaptılar. Çok memnun kaldım. Balkonumun havası değişti. Teşekkür ediyorum.
3 ay önce
Proje tarihi: Ocak 2020
Prof pin.png%7c38.3913971,27