dcl studio – İzmir, Türkiye: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
dcl studio
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
dcl studio
dcl studio
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

DCL Studio, insanların hayallerine dokunmak ve onlara değer katmak amacıyla, 2018 yılında Dicle EKMEKÇİ ve Onur Can YILDIRIM tarafından kurulan tasarım, inşaat ve danışmalık hizmetleri veren bir stüdyodur. Biz, insan ve çevre psikolojisinde önemli rol oynayan tasarımın, her zaman ve her yerde işlevsel olması gerektiğine inanıyoruz. Yaşam alanlarında bulunan hiçbir şey öylesine değildir ki; kullanılan her rengin ve her objenin bir anlamı hatta bir duygusu vardır. Bu anlayışla, en akılcı tasarımı, en güvenilir çözümü ve sürdürebilir yaşam kalitesini sunmayı hedefliyoruz. Uygulamasını yaptığımız tüm yapıları; her teknik detaya gereken önemi vererek, hatasız ve güvenli  bir şekilde inşa ediyoruz.  

Geçmişten gelen bilgi birikimimiz ve sürekli yeniyi takip ederek geçmişi ve yeniyi harmanlayan, kaliteden ödün vermeyen DCL studio ailesi olarak, ticari ve konut projelerinde, hayallerinizi ve ihtiyaçlarınızı gerçeğe dönüştürmek için buradayız.


Hizmetler
  • online danışmanlık
  • 3 boyutlu görselleştirme
  • tasarım
  • uygulama projesi çizimi
  • proje uygulama
Hizmet alanları
İzmir ve Türkiye
Adres
286/3 sokak dedemhan plaza kat:1 daire:1
35540 İzmir, Türkiye
Türkiye
+90-5325784694 www.dclstudio.com
Prof pin.png%7c38.4515997,27