SAN DECO – İstanbul, Türkiye: İnşaat Malzemeleri | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
SAN DECO
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
İstatistikler Premium
SAN DECO
SAN DECO
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Yüzde 100 yerli sermayeye sahip Türkiye’nin ilk efekt boya üreticisi San Deco, kimya sanayindeki faaliyetlerine 1965 yılında başladı. İç ve dış cephe boyaları ile sıva üretimi yapan kuruluş, 90’lı yıllarda gelişmiş pazarlar ile sektörü yönlendiren son tüketici beklentilerini dikkate alarak Ar-Ge ve üretimde dekoratif segmentte yer alan efekt boya üzerine yoğunlaştı.

San Deco, Kocaeli Gebze ve Cezayir’de toplam 6 bin m² alana kurulu 20 bin ton üretim kapasitesine sahip 2 tesisinde, gelişen teknolojinin tüm yeniliklerini üretim süreçlerine entegre etti. Büyüme ve üretimde insan ve çevreyi merkeze alarak “Ortak Gelecek” anlayışını benimseyen San Deco, insan sağlığı ve çevre korumada TSE ve A+ gibi ulusal ve uluslararası üst düzey standartları uyguladı.

Yarım asırlık tecrübesiyle efekt boya alanında uzmanlaşarak “Mimari Boya” konseptiyle boya sanayi ve mimarlık dünyasına tasarım odaklı inovatif fikirler sunan San Deco, benzersiz ürün yelpazesi, dört kıtada 40 ülkeye yayılan uluslararası pazar gücüyle, dekoratif boya sektörünün önde gelen markası oldu. Efekt boyanın yanı sıra su bazlı iç ve dış cephe boyaları ile hobi ve fonksiyonel boya üretimi yapan San Deco, Türk boya sanayinin gelişim ve istihdamına katkı sunmak hedefiyle kurduğu San Deco Tasarım Akademisi’yle sektörel eğitim, nitelikli ustaların yetişmesi ve yenilikçi mimarların bu alanda hizmet vermesi için çalışıyor.

Hizmetler
  • EFEKT BOYALAR ÜRETİMİ VE SATIŞI
  • FONKSİYONEL BOYALAR ÜRETİMİ VE SATIŞI
  • SU BAZLI İÇ-DIŞ CEPHE BOYALARI ÜRETİMİ ve SATIŞI
  • PROFESYONEL DEKORATİF BOYA UYGULAMA APARATLARI SATIŞI
  • STENCIL KOLEKSIYONU
  • TASARIM AKADEMİSİ EĞİTİMLERİ
  • UYGULAMACI EĞİTİMLERİ
  • MARKA TANITIMI VE MİMARİ EĞİTİMLER
  • Hepsini göster: 8 hizme
Hizmet alanları
İstanbul ve Türkiye
Adres
YUKARI DUDULLU MAH. NECİP FAZIL BULVARI KEYAP ÇARŞI D2 BLOK 61
34752 İstanbul, Türkiye
Türkiye
+90-2165755656 www.sandeco.com.tr
Prof pin.png%7c41.004542,29