Interno Home – İstanbul, Türkiye: İç Mimarlar | homify
Interno Home
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Interno Home
Interno Home
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

2006 yılından bu zamana gelen mesleki tecrübe ve birikim ile 2015 yılında ic mimar Elif Seda Unay tarafından Istanbulda kurulan Interno Home İc Mimarlık  ; 

kendi ürün tasarımlarının yanı sıra Avrupa’nın önde gelen mobilya , mutfak , banyo , aydınlatma , ev dekorasyon ürünleri ile ev , residence , villa , loft , otel , magaza , cafe&restaurant , yat ve ofis projelerinde hizmet vermektedir.

Interno Home İç Mimarlık olarak ,  iç mimari tasarım sürecinde oluşturulan ana kararlar, hayatı yaşanabilir kılmak üzerine doğru çözümlemeler dikkate alınarak verilir. Doğru fonksiyon çözümleri üreterek, uygulama geçerliliği olan projeler ile mekanlarda huzur ve keyifle yaşanabildiğine inanılır. Sayıca çok ve benzer proje üretmek gibi niceliksel ve alışılagelmiş olgulardan ziyade, her proje için farklı fonksiyon, ölçek, konsept, günceli yakalayan malzeme gibi parametrelere bağlı olarak, niteliksel bir olguyla geliştirilmiş bakış açısı ile özgün ve kişiye özel tasarımlar hedeflenir.


Hizmetler
tasarım
Hizmet alanları
İstanbul ve Türkiye
Adres
34010 İstanbul, Türkiye
Türkiye
+90-5327632996 www.internohome.com
Prof pin.png%7c41.0249049,28