yücel partners

(0212) 951 0077
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje Add Shelf

Projeyi tasarım aşamasında tüm yönleri ile ele alıyor, her detaya büyük önem veriyoruz. Mimaride tasarım ile birlikte fonksiyonun yadsınamaz olan önemini göz önünde tutup işlevsellik ve estetiği bir potada eritiyoruz. Çevreye duyarlı, ekolojik bakış açısıyla değerlendirilmiş projeler üretiyoruz.

Dünyayı sizin için takip ediyor ve kendimizi tekrar etmemeye çalışıyoruz. Çağdaş mimari öğeler kullanarak fonksiyonel, sağlıklı, sağlam ve estetik anahtar teslim yaşam alanları üretiyoruz.

We care all details of your projects, and work elaborately on it during designing processes. We do believe the importance of functionality and design in architecture, and combine aesthetics with the functionality in a same melting pot. We create environmentally responsible projects with our sophisticated approach.
Our main strentgh lies in our continual observation of global developments in the market to present innovative solutions to our clients. By using modernity we create functional, healthy, durable and aesthetic turn- key living spaces.

Hizmetler
-mimarlık -iç mimarlık -mühendislik -müteahhitlik
Hizmet alanları
  • Architects & Designers Mimarlık & Tasarım
  • istanbul
Adres
Göktürk Merkez mah. İstanbul cad. Gökmahal Blokları No:28 Kat:1 Ofis:30
34077 istanbul
Türkiye www.yucelpartners.com