yücel partners – Istanbul: Mimarlar | homify
yücel partners
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
yücel partners
yücel partners
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Projeler

Projeyi tasarım aşamasında tüm yönleri ile ele alıyor, her detaya büyük önem veriyoruz. Mimaride tasarım ile birlikte fonksiyonun yadsınamaz olan önemini göz önünde tutup işlevsellik ve estetiği bir potada eritiyoruz. Çevreye duyarlı, ekolojik bakış açısıyla değerlendirilmiş projeler üretiyoruz.

Dünyayı sizin için takip ediyor ve kendimizi tekrar etmemeye çalışıyoruz. Çağdaş mimari öğeler kullanarak fonksiyonel, sağlıklı, sağlam ve estetik anahtar teslim yaşam alanları üretiyoruz.

We care all details of your projects, and work elaborately on it during designing processes. We do believe the importance of functionality and design in architecture, and combine aesthetics with the functionality in a same melting pot. We create environmentally responsible projects with our sophisticated approach.
Our main strentgh lies in our continual observation of global developments in the market to present innovative solutions to our clients. By using modernity we create functional, healthy, durable and aesthetic turn- key living spaces.

Hizmetler
-mimarlık -iç mimarlık -mühendislik -müteahhitlik
Hizmet alanları
  • Architects & Designers Mimarlık & Tasarım
  • istanbul
Adres
Nejat Eczacıbaşı Binası Sadi Konuralp Caddesi Şişhane Sk. No:5 Kat:2 Beyoğlu
34433 Istanbul
Türkiye
+90-2129510077 www.yucelpartners.com

Değerlendirmeler

2 yıldan fazla önce
2 yıldan fazla önce
2 yıldan fazla önce
Prof pin.png%7c41.028271,28