BT Mimarlık – Ankara: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
BT Mimarlık
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
BT Mimarlık
BT Mimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Y. Mimar Berna Tanverdi tarafından kurulan BT Mimarlık, Kültür, ticaret, otel, konut ve ofis yapıları için mimari ve iç mimari projeler üreten bir mimarlık ofisidir. BT Mimarlık'ın tasarım felsefesinin temeli, yapıları çevre, mimari ve iç mimari bütünlüğü içinde ele alarak kullanıcıların kendilerine özgü yaşanmışlıklarından izler taşıyan yeni, yalın, özgün mekanlar yaratmaktır. Şirket kurucusu Berna Tanverdi aynı zamanda Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü'nde yarı zamanlı öğretim üyesi olarak tasarım stüdyosu yürütmektedir, ve TSMD (Türk Serbest Mimarlar Derneği) Mimarlık Merkezi Başkanıdır.

Hizmetler
Mimari Proje, iç mimari proje, ve tasarım
Hizmet alanları
  • Mimarlık ve İç Mimarlık
  • Ankara
Şirket ödülleri
çeşitli ulusal mimarlık yarışmalarında ödüller almıştır
Adres
06530 Ankara
Türkiye
+90-5326671412 www.bt-mimarlik.com
Prof pin.png%7c39.8874251,32