KOSSE STONE
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje

Projeler

Dekoratif duvar taş panel sektöründe, kalite ve tasarıma önem veren dinamik bir marka. Yaratıcı düşünme, inovasyon ve modernliği kendi tasarımına yansıtıyor. KosseStone markası doğal, tarihi ürünlerin keşfedilmesini sağlıyor. KosseStone hayata eşsiz ürünleri sunuyor.


KosseStone, Izmir’de kuruldu. Kurulduğu günden itibaren kapasitesini ve üretim teknolojisini sürekli geliştirerek önde gelen dekoratif duvar taş panel üreticisi olmaya başladı. KosseStone iç mimarlar, dekoratörler ve tasarımcıların isteklerine uygun ürünler sunuyor.


KosseStone Panel; Türkiye ve dünyada kompozit sektöründe yıllardır devam eden Ar-Ge çalışmalarındaki bilgi ve başarısını KosseStone Panellerinde kullanıyor. Gücünü kendi Ar-Ge mühendisliği ve mimari kadrosundan alıyor. Kişiliğin yansıtabileceği bir ev, otantik bir restoran, içi ısıtacak bir şömine, fütüristik bir ofis, bohem bir pub, etnik çizgiler taşıyan bir bina, kale gibi bir bahçe duvarı, minimal tasarımlarla bir fotoğraf stüdyosu, keyifle vakit geçirebilecek bir mutfak, eski çağlardan bir banyo, “hoş geldin” diyecek bir apartman girişi, farklılığıyla işletmeleri öne çıkaracak bir otel lobisi, SPA ve sağlık merkezlerinde rahatlatıcı bir tasarım, televizyon ünitesini ve sinema salonunu görsel şölene dönüştürecek harika seçenekler, ferahlık veren bir tavan: Bunların hepsini KosseStone dekoratif duvar taş panelleri ile yakalamak mümkün.


KosseStone; zengin renk, model çeşitliği yanı sıra desen tekrarı olmaması ile kullanıcıya farklı tasarımlar yaratma imkanı sunuyor.


Bizi Instagram'da takip edin! Profil LinkiHizmetler
  • duvar paneli üretimi
  • duvar paneli uygulaması
Hizmet alanları
  • Türkiye
  • Almanya
  • İspanya
  • İngiltere
Adres
Yeni Geri Dönüşümcüler Sanayi Bölgesi Egemenlik Mahallesi 6016 / 2 Sokak No: 14/1 Işıkkent
35050 İzmir
Türkiye
+90-2324860586 www.kossestone.com

Değerlendirmeler

guzel ürünler
10 ay önce
Panelleri çok kaliteli, modelleri her yerde karşınıza çıkan modeller değiller, çok fazla seçenek var ve çok ilgililer. Dükkana yaptırıp çok beğendik daha sonra eve de yaptirma kararı aldık bastan sona hizmetlerinden çok memnun kaldık
11 ay önce
neredeyse 2 yıl önce