BAYTAŞ LIGHTING PROJECT CONTRACT MANUFACTURING INDUSTRY LTD. INC.CO. – Ankara: Aydınlatmalar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3648:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
BAYTAŞ LIGHTING PROJECT CONTRACT MANUFACTURING INDUSTRY LTD. INC.CO.
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
BAYTAŞ LIGHTING PROJECT CONTRACT MANUFACTURING INDUSTRY LTD. INC.CO.
BAYTAŞ LIGHTING PROJECT CON...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Baytaş Aydınlatma 

'RENGİNİ BAŞTAN YARAT' sloganı çerçevesinde, Power led teknolojisinde elde ettiği  yedi yıllık armatür tasarımı ve imalatı tecrübesinide üstüne koyarak 2011 yılında Ankarada kuruldu. Kuruluşuna paralel olarak marka tescillerini aldığı BAYLED ve BAYLIGHT markaları ile aydınlatma sektöründe yerini almış oldu.

Üretmekte olduğu ürünlerin yüzde yüz kendi tasarımı olmasına özen gösteren ve imalatını yaptığı her ürün için Endüstriyel Tasarım Tescillerini alan firmamız her geçen gün ürün gamını ve güvenirliliğini arttırmaktadır.

Bünyesinde bulunan kalıphanesinde son teknoloji işleme merkezleri (CNC), plastik enjeksiyon makinaları ve yardımcı universal makina ve tezgahları ile hatasız imalat için  AR-GE  ve kalıp çalışmalarına her geçen gün yenisini ekleyerek devam etmektedir.

İlk günden itibaren ilke edinip, çalışmalarını aralıksız sürdürdüğü KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ile müşteri memnuniyeti odaklı ürün geliştirme ve imalatı ile rakiplerinden ayrılan Baytaş Aydınlatma 2016 yılına kadar 15 ten fazla Avrupa ve Ortadoğu ülkesine imalat hacminin %70 oranında ihracat yapmayı hedeflemektedir.

Baytaş Aydınlatma ürün kalitesi ve vizyonu ile sektöründe en tepede yer almayı hedefleyen, uzmanlaşmış kadrosu, hızla büyüyen hacmi ve güvenilir ürünleri ile her daim müşterilerimizin ve sektörün hizmetinde olmaya devam edecektir.

Baytaş Aydınlatma “AYDINLATMA GEREÇLERİ İMALATÇILARI DERNEĞİ (AGİD)” üyesidir.

Baytas Lighting
was founded in Ankara in 2011, following seven years of experience gained in Power LED technology, based on the motto, “RE-DESIGN YOUR COLOUR”.  In line with its establishment, registered trade marks BAYLED and BAYLIGHT have also found their places in the lighting sector.

Taking extreme care in manufacturing only the registered products elaborately designed by us, our company continues to increase its number of products and to increase its customers’ trust.

We continue to increase our efforts in our R&D department to produce flawless moulds using latest technology CNC machining centers, plastic extrusion machines, as well as high accuracy universal machine tools.

Distinguished from its competitors by QUALITY MANAGEMENT SYSTEM implemented from the very first day, aiming at developing and manufacturing customer satisfaction focused products, Baytas Lighting aims at 50% of its output to over 10 European and Middle Eastern countries by 2016.

Aiming at being on the top of the sector, Baytas Lighting will continue to serve its customers and the sector through its highly specialized personnel, fast growing range and reliable product range.

Baytas Aydınlatma is a member of AGID – Lighting Luminers Manufacturers Association

Baytas Aydınlatma is a member of ATMK – Turkish National Committee on Illumination

Hizmetler
LEDLİ AYDINLATMA ARMATÜRLERİ TASARIM VE İMALATI
Hizmet alanları
  • DIŞ MEKAN AYDINLATMA ÜRÜNLERİ
  • Ankara
Şirket ödülleri
A'DESIGN AWARD WINNER 2013 2012-2013 SILVER A ÖDÜLÜ
Adres
SİNCAN SANAYİ SİTESİ AHİ EVRAN MAH. 225. CAD. NO:84 SİNCAN
06935 Ankara
Türkiye
+90-3123957635 www.baytasaydinlatma.com
Prof pin.png%7c39.9631743,32