ege perde – İzmir: Perde, Panjur & Jaluziler | homify
ege perde
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
ege perde
ege perde
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Projeler

Perde sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Ege Perde; ürün konsepti olarak sürekli gelişen, dünya perde pazarındaki gelişmeleri yakından takip ederek güncel perde trendlerini müşterileriyle buluşturan, kalite ve moda anlayışı ile perde sektöründe öncü bir marka olma hedefine her gün biraz daha yaklaşmaktadır.Zengin perde çeşitlerimiz, kaliteli ve tamamen size özel işçiliğimiz, en iyi malzeme, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini ilke edinmiş uzman personelimizle her zaman yanınızda olduk, olmaya da devam edeceğiz.Perdeler yaşam tarzınızı doğrudan yansıtan, bulunduğu ortamın dokusuyla ve unsurlarıyla bütünleştiğinde önemi daha da artan mekanınızın en önemli öğelerinden biridir. Mekanınızı oluşturan bileşenler güneş ışığıyla doğru şekilde aktive olduğunda canlılık ve zenginlik kazanır.Bu aktivasyonu yönlendiren ve kontrol eden öğe de perdedir.2 katlı showroom'da Elvin, Designroom, Chanan, Home store, F.C.U, Taç, Brillant, Epengle, Chanan Kids, Chanan Unique, Casari, Arda, Kings Silk, Casa Di Luna, Evce, Novatex Italian Fabrics, Rustika Spanish Fabrics, Rasch, BN, Seoul Wallpaper ürünleri ve ithal lamine ve laminant parke satılıyor...

Hizmetler
PERDE – DÖŞEMELİK KUMAŞ- DUVAR KAĞIDI
Hizmet alanları
TOPTAN – PERAKENDE ve İzmir
Şirket ödülleri
RED DOT DESİGN AWARD
Adres
Çamtepe Mahallesi Mithatpaşa Caddesi No.195/B Narlıdere
35280 İzmir
Türkiye
+90-5302064600 www.egeperde.com

Değerlendirmeler

Dört yıl önce yatırmış olduğumuz, tül perdelerimiz aynı renkte (beyaz) ilave istedik ancak yeni perdeler sarı renk tonu olarak geldi, zamanla bu perdelerinde beyaz rengine döneceği öğdü ile yapılan işi kabul etmek zorunda kaldık !
2 ay önce
Her zaman yazıyorum burdan da ve yazmaya da devam edeceğim sanırım. 4 yıldır ne zaman perde ile ilgili bir ihtiyacım olsa hep yanı başımda sizleri buldum. Böyle bir firma gibi değil de en yakın arkadaş, dost gibisiniz. Çok yaşayın! İlginiz ve emeğiniz için çok teşekkür ederiz... Başarılarınızın devamını diliyorum.. :))
2 yıldan fazla önce
Ne yazıkki ne işçiliklerinden memnun kaldım nede iş ahlaklarından . Dikmiş oldukları yatak örtüsünü bunu böyle kullanın yıkadıktan sonra çeker ondan sonra istediğiniz ölçüde yaparız dediler bende dediklerini yaptıktan sonra aradığımda biz size teslim ettik tadilat ücreti karşılığında işleminizi yaparız cevabını verdiler. Bu ne iş ahlakına uyar ne de insanlığa parayı alana kadar bütün işleri kimseye ege perdeyi tavsiye etmiyorum .
2 yıldan fazla önce
Prof pin.png%7c38.39415,27