Gökhan BAYUR – İstanbul, Türkiye: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Gökhan BAYUR
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Gökhan BAYUR
Gökhan BAYUR
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

İnsanların yaşamlarına,yaşadıkları ortamları güzelleştirerek mutluluk katmak,Yaşam standartlarının devinimine olanak sağlamak, Gökhan BAYUR’ un hem misyonu hem de ilham kaynağıdır. Etnik yaşamları modernize çizgilerle harmanlayıp,ortaya çıkardığımız özgün tasarımları kullanıcıların Alışkanlıklarını ve gereksinimlerini düşünerek gerçekleştiriyoruz. Günümüz teknolojisinin en son olanaklarını kullanarak yaşamınıza farklılık,zenginlik,görsel güzellik katacak,sanatsal değerler taşıyan,içerisinde olmanın size ve sevdiklerinize mutluluk, huzur vereceği yaşam alanları yapılandırıyoruz. Bilgimizi, tecrübemizi, dürüstlük, estetik ve hizmet anlayışımızla düşüncelerimizi gerçekleştirerek yaşamınızın bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

Hizmet alanları
TÜRKİYE, İstanbul, ve İstanbul, Türkiye
Adres
31200 İstanbul, Türkiye
Türkiye
+90-5323958632 www.gokhanbayur.com.tr
Prof pin.png%7c41.0082376,28