PRATIKIZ Mimarlık/ Architecture

PRATIKIZ Mimarlık/ Architecture

PRATIKIZ Mimarlık/ Architecture
PRATIKIZ Mimarlık/ Architecture
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PRATIKIZ Antalya merkezli olarak kurulmuş, ulusal ve
uluslararası proje, tasarım ve uygulamalar yapan mimarlık firmasıdır.

Sofistik,  zarif, işlevsel ve yalın tarzda, yaptığımız proje tasarımları ve uygulamalarımızla tanınırız. İşverenimizle bir araya gelerek yaptığımız görüşmelerle; talep, istek ve bütçe konusunda projenin ana çerçevesini oluştururuz. Bu verileri proje ekibimizle paylaşır ve beraberce üzerinde çalışırız.

Mimari ve İçMimari projelerimizin genel ağırlığı; ticari büro- mağaza, otel, konut ve restorasyon konularında, yerel ölçekten uluslararası ölçeğe kadar proje tasarımlarıdır. Antalya- Alanya- Kaş- Side, Burdur ve Isparta bölgesinde tasarımlarımızla haklı bir itibar ve saygıyla kurduğumuz iyi ilişkilerimiz vardır.

PRATIKIZ; uzun yıllar elde ettiği akademik deneyimi, son kullanıcılarla paylaşmak üzere kurulmuştur. Proje konularımız ile ilişkili deneyim sahibi İçMimar ve Mimarlar istihdam edilir.

Hizmetler
Proje Tasarım; Uygulama; İnşaat; Mobilya
Hizmet alanları
Mimarlık Mimarlık ve İç Mimarlık İÇMİMARLIK İÇMİMARLIK. TASARIM VE UYGULAMA Mobilya Üretimi mobilya imalat Mobilya Tasarımı MUTFAK MOBİLYA panel mobilya Ahşap Mobilyalar Restorasyon Restitüsyon antalya
Adres
453 sokak Almaz5 ap No: 10
07070 Antalya
Türkiye
+90-5424329466 www.pratikiz.com