LİNA MİMARLIK – İstanbul: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
LİNA MİMARLIK
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
LİNA MİMARLIK
LİNA MİMARLIK
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

LİNA MİMARLIK Ofisi müşterilerine sunduğu hizmeti yaratıcılık ve çağdaş tasarım çizgisi ile birleştirmiştir.İnsan psikolojisi ve ergonomi ile başlayan, finansman ve mühendislikle devam eden planlama sürecinde misyonundan taviz vermediği başarı kriterini standart almaktadır.

Mimar Aylin ŞENSOY yönetiminde yetenekli ekibi, yüksek hizmet kalitesi ve kendine has çağdaş tasarım çizgisi ile özellikle medikal planlama, medikal ekipman ve cihaz yerleştirme ve hastane mimarisi üzerinde hizmet vermektedir. 1986 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’ndeki eğitimini tamamlayan Aylin ŞENSOY Mimar Hakan DALOKAY, Mimar Vedat ÖZSAN ve Mimar Ertem ERTUNGA olmak üzere ülkenin önde gelen mimarları ile bir çok projeye imza atmıştır. Bazıları halen tasarım sürecinde olan bir çok mimari projelerin planlarını çizen LİNA MİMARLIK her geçen gün iş hacmini genişletmektedir. Uluslararası projelerdeki tecrübesi ile LİNA MİMARLIK çözüm ortakları ile ülkenin önde gelen mimarlık ofisleri arasındaki yerini şimdiden almıştır.

Hizmetler
  • HASTANE MİMARİSİ
  • MEDİKAL PLANLAMA
  • MEDİKAL EKİPMAN VE CİHAZ YERLEŞİMİ
Hizmet alanları
Mimari ve Healthcare
Adres
BÜYÜKDERE CADDESİ NO:40
34457 İstanbul
Türkiye
+90-2122765500 linamimarlik.com.tr/tr/index.html
Prof pin.png%7c41.1188855,29