CNM Mimarlık – İstanbul: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
CNM Mimarlık
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
CNM Mimarlık
CNM Mimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

TARİHÇEMİZ:

Günümüzde üreticinin en büyük sıkıntılarından birisi, ürettiğini değerinde pazarlayamamaktır. Dünya ticareti, üreticileri bu sıkıntılardan kurtarmak için, yurt içinde ve yurt dışında fuarlar, sergiler düzenlemektedir. Fuarlarda yada sergilerde bulunmak, üreticinin rakipleriyle rekabet edebilmesi ve onların bir adım önüne geçebilmesi için çok önemlidir. İşte bu fuarlarda modüler, ahşap, özel stand; dekorasyon projelendirmelerdeCNM sizlere bir telefon kadar yakın. Unutulmamalı ki; CNM size ve ürünlerinize hak ettiği değeri verecek görselliğe sahip standlar kurmak yada tasarlamak için genç ve dinamik kadrosunu yılların tecrübesiyle birleştirmiştir. Bu dinamizm ve tecrübe CNM ile siz değerli üreticilerimizin tüm isteklerine cevap verecek, hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek yurt içi ve yurt dışı fuar, organizasyon, tasarım ve uygulamalarıyla sizlerin hizmetine sunulmuştur. UnutmayınCNM, ‘’yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır’’ ilkesiyle bu piyasadaki yerini sağlamlaştırmış yegane firmadır. MİSYONUMUZ: CNM, değişen dünya koşullarında üretilen ürünlerin sunumunda , yeni bir perspektifle yurt içi ve yurt dışı fuarcılık anlayışına yeni bir standart getirmesi kendine birincil görev saymaktadır. Bu standardizasyon sayesinde, takip eden değil, takip edilen bir firma olmayı, ticari hayatta hep ilkleri yapmayı kendisine misyon edinmiştir. VİZYONUMUZ: CNM, yerelden evrensele, bütün dünya ile entegre, herkesin isteğine cevap verebilecek tecrübeye sahip Türkiye deki ve dünyadaki ticari koşulları özümsemiş bir vizyonla siz üreticilerimizin yurt içi ve yurt dışı pazarlarında ürettiklerinizi değerinden bir şey kaybettirmeden tüketiciyle buluşturmasını amaç edinmiştir.

Hizmet alanları
istanbul
Adres
34520 İstanbul
Türkiye
www.cnmmimarlik.com
Prof pin.png%7c40.9941053,28