Kare Aydınlatma – Istanbul: Aydınlatmalar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Kare Aydınlatma
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Kare Aydınlatma
Kare Aydınlatma
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Satış alaninda farkli sektorlerde yillarin deneyimini,  kendi işimize aktarmak üzere, 2 ORTAK olarak 2007 yılında  yola çıktık.

Girdiğimiz sektörün bir parçası olmak  değil, attığımız her adımda bir FARK YARATMAK var oluş amacımız oldu.       Adımıza KARE dedik çünkü “Dört dörtlük” olma yolundaki hayalimizi her an bize hatırlatacak pusulamız oldu.   KARE’ yi ayrıca  "yaşanılan mekan ve mükemmelliği" bize en iyi anlatan kelime oldugundan cok sevdik.       Lamba, avize vs isin sadece bahanesi, amacımız yasadığınız alanda farklılık yaratmak.   IŞIĞIN gücü bu anlamda yadsınamaz....IŞIK dünyayı bize görünür kılar.        KARE TICARET olarak aydınlatma ihtiyacınızda çözüm ortağınızız.       Satis gücümüzü, satın alma ve sektörü tanıma  gücümüzle birleştiriyoruz.       Sizlere ihtiyacınıza uygun çözümler üretiyoruz.    Amator ruhunu kaybetmeden profesyonel bir şekilde çalışıyoruz.   Gücümüzü distribütörlüğünü yaptığımız 2 firmadan, 100’un üzerinde bayii ağımızdan, 10.000 civarında ürün portföyümüzden, devamlı birlikte çalıştığımız 50 mimar, 10 proje ortağından veinternet ağımızdan alıyoruz.       Ve KARE Ticaret olarak bu gücü sizlerle paylaşmaktan ONUR DUYACAĞIZ….

Hizmet alanları
istanbul
Adres
ATALAR MAH. KARTOPU SK. BÜKLÜ CENTER NO: 1/A
34862 Istanbul
Türkiye
+90-2163707015 www.kareaydinlatma.com.tr
Prof pin.png%7c40.9003203,29