Banyo Tasarımcıları kategorisindeki en iyi profesyonelleri bulun | homify

Banyo Tasarımcıları - 498

Hizmet alanı

Ev dekorasyonları, yenileme işlemleri veya yeni bir evin inşa edilmesi aşamalarında karşınıza çıkan en büyük sorun banyolardır. Banyo dekorasyonları, banyo tasarımları diğer yaşam alanlarına göre sizi en çok zorlayan dekorasyonlardır. Evin en mahrem ve en özel alanı olması diğer odalardan farklı olmasını sağlayan banyoların sıhhi tesisatlara sahip olması dekorasyon alanında sizi zorlayan konuların başında gelir. Bu açıdan bakıldığında kusursuz bir banyo tasarımı veya banyo dekorasyonu yapmak kusursuz bir oturma odası veya yatak odası tasarlamaktan daha zordur. Tasarımı ve dizaynı zor olan banyoların dekorasyonları yapılrıken renk uyumunun sağlanması, ahşap yoğunluğunun ideal oranda olması, sıhhi tesisatlarının estetik bir şekilde kamufle edilmesi ve aydınlatmasının kusursuz bir şekilde hayata geçirilmesi için profesyonel banyo tasarımcılarından yardım almalısınız. Profesyonel banyo tasarımcıları yaşadığınız şehrin dekorasyon kültürüne, global dekorasyon fikirlerine hakim oldukları için istek ve ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde sağlayacaklardır. Banyo tasarımcıları tasarım yapmanın dışında çok farklı alanlarda size hizmet verirler. 

Banyo tasarımcıları hangi alanlarda hizmet verir?

  • Banyo tasarımcıları; kusursuz banyo tasarımları yaparak evin en mahrem alanı olan banyoların birer yaşam alanı olmasını sağlarlar. Trend dekorasyon akımlarını banyonuza yansıtır, istediğiniz özel dokunuşlar ile istediğiniz banyonun oluşmasını sağlarlar. 
  • Banyo içinde kullanılacak banyo mobilyaların seçilmesi, banyo alanına göre ölçeklendirilmiş mobilyaların tasarımı, banyo içinde pratik yaşam alanı oluşturacak şekilde yerleşim planının hazırlanması konularında hizmet verirler. 
  • Banyo içinde yer alan sıhhi tesisatların estetik kamuflajlar ile imal edilmesini sağlayacak tasarımlar yaparlar, sıcak su tesisatlarının kamuflaja ve mobilyalara zarar vermesini önleyecek tasarımlara imza atarak size kusursuz banyolar sunarlar.
  • Banyo içinde yer alacak sıhhi tesisatların oluşturacağı nem sorununu ortadan kaldıracak tasarımlar hazırlar, banyoların ideal olarak havalandırılmasını sağlayacak havalandırma tesisatları tasarımları yaparlar. 
  • Banyonun ideal havalandırmalara sahip olmasını sağlamak adına ideal aydınlatma sistemleri kurarlar. İdeal aydınlatma sistemleri banyonun hem ferah hem havadar hem de rahatlatıcı etkisinin olmasını sağlar. 
  • Banyo duvar renklerini seçen banyo tasarımcıları rahatlatıcı ve dinlendirici etkiye sahip olacak renk ve renkleri seçer. Renk kombinlerini tamamen rahatlatıcı etki  oluşmasını ve sizin isteklerinizi göz önüne alarak yapan banyo tasarımcıları size kusursuz bir banyoya sahip olma imkanı sunar. 

Banyo ile ilgili her konuda tasarımlar yapan ve uygulama sırasında danışmanlık hizmeti veren banyo tasarımcıları modern, geleneksel, klasik, vintage banyo modelleri tasarımları yaparak her zevke hitap eden banyolar ortaya çıkarıyorlar. 

Neden bir banyo tasarımcısı ile çalışmalıyım?

Banyo tasarımcısı ile çalıştığınızda isteklerinizi net bir şekilde banyonuza yansıtabilir, ihtiyaçlarınıza tam anlamı ile cevap verebilecek bir banyoya sahip olabilirsiniz. Profesyonel banyo tasarımları yapan tasarımcılar hem bir yaşam alanına sahip olmanızı sağlayacak hem de dinlendirici özelliği en üst seviyede olan bir banyoya sahip olmanızı sağlayacaktır. 

Banyo tasarımcısı ile çalışmak size malzeme tedariki konusunda da pratiklik sağlayacaktır. ekonomik fiyatlara kaliteli malzemeler bulmak ve bu malzemelerin banyoya taşınmasını sağlamak zorlu süreçlerdir. Banyo tasarımcıları size bu konuda avantaj sağlayacaktır. Profesyonel bir banyo tasarımcısı malzeme tedariği ve taşınması konularında çok tecrübelidir.

Bir banyo tasarımcısı ile çalışmak kusursuz banyoya sahip olmanızı sağlamanın dışında banyonuzun bir yaşam alanı olmasını sağlayacaktır. Aydınlatma, sıhhi tesisatların modern ve uzun ömürlü olmasını sağlayacak tasarımlar yaparlar. Bu sayede hem ekonomik olarak avantaj sağlamış olursunuz hem de görsel olarak muhteşem bir banyoya sahip olabilirsiniz. 

Profesyonel bir banyo tasarımcısı ile çalıştığınızda yerel mimari ve dekorasyon özelliklerine sahip bir banyoya sahip olabileceğiniz gibi modern, global özelliklere sahip banyolara da sahip olabilirsiniz. Banyo tasarımcıları banyolar ile ilgili olarak tüm fikirlere hakim kimseler oldukları için size istediğiniz banyoları sunacaklardır.

Profesyonel bir banyo tasarımcısına nasıl ulaşırım?

Banyo tasarımı, banyo dekorasyonu yapmak çok zorlu bir süreç olduğu için profesyonel bir yardım almak çok önemlidir. Profesyonel bir yardım için işini kusursuz bir şekilde yapan banyo tasarımcıları ile irtibata geçebilirsiniz. İhtiyacınız olan banyo tasarımcılarına homify “Profesyoneller” sayfasında yer alan banyo tasarımcıları sekmesine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Banyo tasarımcıları sekmesinde farklı alanlarda uzmanlaşmış, farklı alanlarda deneyim ve tecrübe sahibi banyo tasarımcıları yer aldığı için istediğiniz tasarımcı ile çalışabilirsiniz. 

Banyo tasarımcısı seçerken nelere dikkat etmeliyim?

  • Banyo tasarımcısı seçerken her alanda olduğu gibi önceki deneyim ve tecrübelerine bakmalısınız. Deneyim ve tecrübe bir kişinin ne kadar kaliteli bir usta veya çalışan olduğunu ortaya koyan en temel konudur. Deneyimli bir banyo tasarımcısı banyo için ayırdığınız alan ne kadar olursa olsun size kusursuz ve muhteşem bir banyo sunacaktır. 
  • Banyo tasarımcısı seçerken banyonuzda istediğiniz dekorasyon akımı, dekorasyon fikri ile ilgili alanda uzmanlaşmış ve referans işler gösterebilecek tasarımcılar olmasına önem vermelisiniz. İstediğiniz özelliklere sahip bir banyo tasarımı yaptırabilmek için alanında uzman ve daha önce benzer banyo tasarımları yapmış bir banyo tasarımcısı seçmelisiniz. 
  • Banyonuzun istediğiniz sürelerde bitmesi için çalışacağınız banyo tasarımcısına yazılı bir sözleşme imzalatmalısınız. Yazılı sözleşme içinde işin başlangıç ve bitiş sürelerinin yer alması çok önemlidir. Ayrıca banyo tasarımı ile ilgili olarak beklentilerinizi ve isteklerinizi de çalışacağınız banyo tasarımcısına net bir şekilde sunmalısınız. İsteklerinize ve şartlarınıza onay veren banyo tasarımcısı ile çalışmak tasarım sürecini sizin için daha kolay hale getirecektir. 
  • Banyo tasarımcısı seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta tasarımcısının aydınlatma tesisatları ve ıslak hacim tesisatları konusunda uzman olmasıdır. Tesisat konuları banyo tasarımlarını zorlayan ve banyo estetiğine doğrudan etki eden faktörler olduğu için bu konularda uzman olan kişiler ile çalışmak çok önemlidir. 

Banyolar; dinlendiğimiz, ruhumuzu arındırdığımız alanlar olduğu için tasarım aşamasında banyoların kusursuz olması için azami özen göstermeliyiz. Banyo dekorasyonuna göre tasarım yaptırmak ve pratik bir banyo yaşamı oluşturmak için tasarımcıya isteklerimizi net bir şekilde iletmeliyiz. Banyo tasarımı, dizaynı ve dekorasyonu konusunda bilgi sahibi olmalı, dekorasyonu ve tasarımı zorlaştıracak isteklerde bulunmamalıyız. Banyo ile ilgili olarak daha fazla bilgi sahibi olmak ve kusursuz banyoların oluşmasına katkı sağlamak adına  ‘’Küçük ve kare banyo dekorasyonu için 10 öneri ve örnek‘’ başlıklı yazımızı mutlaka incelemeli, küçük banyo tasarımlarını örnek almalısınız. 

Benzer fotoğraflara göz at