Banyo Tasarımcıları kategorisinde, Adapazari şehrindeki en ideal profesyoneli bulun | homify

Adapazari : Banyo Tasarımcıları - 801

İnci Mozaik
Öykümüz de iki önemli kaynağın bir potada buluşmasının büyük önemi vardır; Birinci kaynakta, MERMER VE MERMER MOZAİKÇİLİĞİ'nin
Ardıç Mimarlık
1970 yılından bu yana hizmet veren Ardıç Mimarlık , Corian Tezgah üretimi, Corian Yüzey Tamiri, WC kabinleri, Genel Tuvaletler
MAESTA BATHROOM FURNITURE
We Maesta, are  high quality modular bathroom furniture manufacturer company based in Istanbul, Turkey.                        
FERAH DİZAYN
Banyo tasarımı, Cam Yapı Sistemleri , Cam Kapılar , Cam Duşakabinler konusunda uzman ve profesyonel ekipman ile proje(AUTOCAD
AKSESUAR DESIGN
1996’da başladığı dekorasyona, yeni bir boyut getiren Aksesuar Group, mekana özgü ürettiği fonksiyonel, estetik ve kalıcı
Dede Duş
Uygun fiyatlarla, ilham verici banyolar...2009 yılında, İstanbul içindeki “duşakabin showroom”larına; duşakabin imalatı
VERA DUŞ
Duşun  sizin için sadece bedensel arınmanın değil aynı zamanda ruhsal arınmanın ve zihninizin sizin için ayırdığı  en özel
isiklilavabolar
henüz internet sitesi dahi faliyete geçmemiş çok çok yeni bir ürün
akbeyler yapı
HAKKIMIZDA1993 yılında babamızın başlattığı bu sektörde AKBEYLER Yapı, İnşaat ve Dekorasyon olarak hizmet vermekteyiz. Şirketimizin
Prestij Mutfak Tezgahı
Firmamız Prestij Mutfak Tezgah 1984 yılında İzmir’de kurulmuştur.Firmamız mutfak tezgahı alanında bir çok projeye imza
SOM BANYO
1993 Yılında Banyo kültüründeki değiğimi yakalama heyecanıyla başlayan yolculuğumuz; "SOM BANYO" Markamızla modernize edilerek
Boz yapı inşaat tasarım ve mimarlık
11 Yıldır  inşaat alanında hizmet vermektiz.yapılarda tadilat tasarım dekorasyon ve  mimari çizimler alanında çok iddaliyiz
Mosifo
MosifoMutfak ve mobilya ürünleri yüksek kalite standartlarıyla Bursa Beşevler ' de faaliyet göstermektedir.Ürünlerimiz
Badeloft GmbH - Hersteller von Badewannen und Waschbecken in Berlin
Moderne und luxuriöse Badewannen und Waschtische aus hochwertigem Mineralguss Badeloft GmbH hat im Jahr 2011 eröffnet.
Wedi GmbH Sucursal España
En Wedi GmbH llevamos más de 35 años desarrollando soluciones prácticas y de alta calidad para los especialistas de la construcción
Smile Bath S.A.
Smile Bath has established itself as a company in the manufacture and marketing of bathroom products with experience and
Xpertials SL
¿QUIENES SOMOS? Xpertials, es una empresa fundada en Enero del año 2014 con un equipo ya especializado en el sector del

Marmara Bölgesi’nin gelişmiş şehirlerinden biri olan Sakarya’nın en büyük ilçesi olma özelliğine sahip Adapazarı, nüfus bakımından Sakarya’nın dörtte birini oluşturmaktadır. Marmara Bölgesi’nin Çatalca - Kocaeli Bölümü’nde yer alıyor olması Kocaeli, Bursa, Düzce, Bilecik, Bolu ile sınır komşusu olmasını sağlamıştır. Gelişmiş şehirler ile komşu olması ve İstanbul gibi bir metropole çok yakın olması ulaşım yollarının gelişmesine katkı sağlamıştır. Kurtuluş Savaşı’na ev sahipliği yapan şehirlerden biri olan Sakarya gibi Adapazarı’da tarihi açıdan çok önemli bir yere sahiptir. Marmara Bölgesi ile Karadeniz Bölgesi arasında yer alan Adapazarı’nda Karadeniz iklimi ve Akdeniz iklimi bir arada görülür. Adapazarı kuzeyinde etkili olan Karadeniz iklimi bu alanlarda fındık yetiştirilmesinde en büyük etkenken güneyde ise Akdeniz ikliminin etkili olduğu yerlerde zeytin bahçeleri görülmektedir. Aynı anda farklı iklimsel özellikler bir arada görüldüğü için farklı iklimlerin meyve ve sebzeleri de yetiştirilmektedir. 

Adapazarı’nın önemli özelliklerinden biri de modern bir şehir yapısına sahip olmasıdır. Bursa, Bolu, Bilecik, Kocaeli gibi önemli şehirlerin arasında yer almasından dolayı modernleşme adımları hızlı bir şekilde atılmıştır. Şehirde yer alan caddeler, parklar, yeşil alanlar modern tasarımlara sahip olmakla birlikte 1990’lı yıllarda inşa edilmeye başlamış olan yapılar modern mimarileri ile etkileyici bir ilçe ortaya çıkarmıştır. Yeni inşa edilen yapılarda yer alan oturma odası, yatak odası, mutfak, genç odası ve banyo gibi yaşam alanları uzmanlar tarafından tasarlanmış ve hayata geçirilmiştir. Ruhumuzu dinlendirdiğimiz ve hijyenik özelliklere sahip olan banyolar Adapazarı mimarisi içinde geniş birer yaşam alanı olarak yer almaktadır. Banyo tasarımları ve dekorasyonları profesyonel banyo tasarımcıları tarafından yapılmış, modern mimari ve modern dekorasyon sentezi ile muhteşem yaşam alanları ortaya çıkarılmış. Banyolar her evde yer alan ve herkesin ihtiyaç duyduğu hijyen alanları olduğu gibi insanın ruhunu dinlendirdiği ve kendi ile başbaşa kaldığı özel alanlardır. Bu nedenle hem amacına uygun bir şekilde dekore edilmeli hem de modern izler taşıyan bir dekorasyona sahip olmalıdır. Bu şekilde fonksiyonel bir banyoları hayata geçiren profesyonel kişilere banyo tasarımcıları denilmektedir. Hayatımızın bir parçası olan banyolar; projelendirme aşamasında dekorasyon aşamasına kadar işinin ehli profesyonellere emanet edilmelidir. Evimizde yer alan banyoların dönüşümünün yapılması, yenilenmesi ve modern birer banyo haline getirilmesi için yardım almamız gereken kişiler olan banyo tasarımcıları; yerel ve global mimari özelliklerin yanında dekorasyon fikirlerine de hakim olan ve uygulayan kişilerdir.

Adapazarı’nda banyo tasarımcıları hangi alanlarda hizmet verirler?

  • Banyo tasarımcıları; banyo dönüşümlerinin yanı sıra modern banyo dekorasyonları yaparak ihtiyacınız olan banyoların hayata geçirilmesini sağlarlar.
  • Banyo içinde yer alan banyo mobilyalarının banyo dekorasyonu ile uyumlu olmasını sağlayarak modern ve etkileyici banyolara sahip olmanızı sağlayan tasarımcılar aynı zamanda banyo ölçülerine göre özel mobilya tasarımları da yapmaktadırlar.
  • Banyo içinde yer alan sıhhi tesisatların çekilmesi, pis su tesisatlarının giderlere bağlanması ve bu tesisatların dekorasyon içinde oldukça zarif ve estetik bir şekilde yer alması için tasarımlar yapan banyo tasarımcıları, malzeme tedariki konusunda da sizlere yardımcı olurlar.
  • Adapazarı yerel mimarisi ve banyo dekorasyon fikirleri konusunda deneyimli olan banyo tasarımcıları yerel fikirlerin yer aldığı tasarım ve dekorasyonların yanı sıra istek ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek tasarımları yaparak hayata geçirirler.
  • Banyo içinde yer alan renkleri kişilerin ruhsal özelliklerine göre seçerek fonksiyonel banyoların ortaya çıkmasına katkı sunarlar.
  • Banyo içinde yer alan sıhhi tesisatlar gibi elektrik tesisatları için özel projeler hazırlayarak homojen aydınlatma yapılmasını sağlar ve banyo ölçülerine özel aydınlatma tasarımlarının hayata geçirilmesine katkı sunarlar. 

Bir banyo tasarımcısı ile çalışırken nelere dikkat etmeliyim?

Öncelikle çalışacağınız banyo tasarımcısının tecrübeli, yerel mimari ve dekorasyon hakkında deneyimli bir olmasına özen göstermelisiniz. Deneyimli ve tecrübeli bir banyo dekorasyoncusu ile çalıştığınızda istek ve ihtiyaçlarınızın kusursuz bir şekilde karşılandığını göreceksiniz. 

Bir banyo tasarımcısı ile çalışmadan önce yapmış olduğu örnek işleri incelemeli, kullandığı malzemeler hakkında bilgi edinmeli ve profesyonellik düzeyini ölçmelisiniz. Referans olarak gösterdiği işleri incelediğinizde hayal ettiğiniz banyoyu hayata geçirebilecek tecrübeye sahip olup olmadığı konusunda fikir sahibi olursunuz.

Çalışacağınız banyo tasarımcısından iş programı ve çalışma programı istemelisiniz. Malzeme tedarik sürelerini ve iş bitim tarihini gösteren bir çalışma programı hem maddi kayıp yaşamanızı önleyecek hem de işin süresinin uzamasının önüne geçecektir. 

Çalışacağınız banyo tasarımcısının tedarik zinciri de çok önemlidir. Tecrübeli ve deneyimli bir banyo tasarımcısı kusursuz bir tedarik zincirine sahiptir. Tedarik zinciri sayesinde kısa süre de ve ekonomik  olarak ihtiyaçlarınızı tedarik edebilirsiniz. 

Adapazarı’nda profesyonel ve tecrübeli bir banyo tasarımcısına nasıl ulaşabilirim ?

Banyonuzu yenileyecekseniz veya yeni bir ev inşa ettirip banyonuza can verecekseniz tecrübeli ve deneyimli bir banyo tasarımcısı ile çalışmanız gereklidir. Profesyonel bir banyo tasarımcısı size beklentilerinizin üzerinde bir banyo sunacak ve sizi mutlu edecektir. Adapazarı’nda profesyonel bir banyo tasarımcısına ulaşarak hayal ettiğinizin ötesinde bir banyoya sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken homify “Profesyoneller” sayfasına tıklamaktır. Profesyoneller sayfasında farklı alanlarda uzman ve birbirinden deneyimli banyo tasarımcıları yer alıyor. İhtiyaçlarınız doğrultusunda referans işlerini inceleyeceğiniz banyo tasarımcıları ile iletişime geçerek ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz. 

Profesyonel bir banyo tasarımcısı ile çalışmanın avantajları

  • Profesyonel bir banyo tasarımcısı ile çalıştığınızda hayal ettiğiniz ve sizi mutlu eden bir banyoya sahip olabilir, proje, inşa ve dekorasyon sürelerinin kısa olmasın katkı sağlarsınız. 
  • Modern, vintage, country, geleneksel tasarım fikirlerine yönelik olarak size çok geniş bir yelpaze sunacak olan profesyonel banyo tasarımcıları istekleriniz dışında modern banyolara sahip olmanızı sağlar.
  • Banyo dekorasyonu türüne göre fayans, karo, duvar kağıdı ve renk seçimleri yaparak sizi bu seçimleri yapma sıkıntısından kurtarır, size fikirler sunarak kararsızlık aşamasını hızlı bir şekilde atlatmanızı sağlar.

 

  • Profesyonel bir banyo tasarımcısı ile çalıştığınızda kaliteli malzemeleri ve banyo mobilyalarını ekonomik bir şekilde kısa sürede tedarik edebilir ve ekonomik olarak tasarruf edebilirsiniz. 

Banyolar; evin en özel alanları olduğu için özel bir şekilde tasarlanmalı ve dekore edilmelidir. Evin diğer yaşam alanlarından farklı olarak dekore edilmesi gereken bu alanlarda renk uyumları, renk seçimleri, ferah iç mekan tasarımları yapılması çok önemlidir. Bu nedenle evinizde bir banyo tasarımı ihtiyacı olduğunda kişisel tarzınıza göre nasıl dekore edeceğiniz hakkında bilgi sahibi olmanız çok önemlidir. Banyonuzu dekore etmek için ‘’Banyo dekorasyonu nasıl olmalı?‘’ başlıklı yazımızı incelemeli ve fikir edinmelisiniz. 

Benzer fotoğraflara göz at