Banyo Tasarımcıları kategorisinde, istanbul şehrindeki en ideal profesyoneli bulun | homify

istanbul : Banyo Tasarımcıları - 890

MAESTA BATHROOM FURNITURE
We Maesta, are  high quality modular bathroom furniture manufacturer company based in Istanbul, Turkey.                        
Ardıç Mimarlık
1970 yılından bu yana hizmet veren Ardıç Mimarlık , Corian Tezgah üretimi, Corian Yüzey Tamiri, WC kabinleri, Genel Tuvaletler
Dede Duş
Uygun fiyatlarla, ilham verici banyolar... 2009 yılında, İstanbul içindeki “duşakabin showroom”larına; duşakabin imalatı
AKSESUAR DESIGN
1996’da başladığı dekorasyona, yeni bir boyut getiren Aksesuar Group, mekana özgü ürettiği fonksiyonel, estetik ve kalıcı
isiklilavabolar
henüz internet sitesi dahi faliyete geçmemiş çok çok yeni bir ürün
FERAH DİZAYN
Banyo tasarımı, Cam Yapı Sistemleri , Cam Kapılar , Cam Duşakabinler konusunda uzman ve profesyonel ekipman ile proje(AUTOCAD
BEVEL DUŞAKABİN
www.bevel.com.tr
VERA DUŞ
Duşun  sizin için sadece bedensel arınmanın değil aynı zamanda ruhsal arınmanın ve zihninizin sizin için ayırdığı&nbsp
Çamlıca Duşakabin
ÇAMLICA DUŞAKABİN
Artemis A.Ş.
Artemis banyo tasarımları
Mosifo
Mosifo Mutfak ve mobilya ürünleri yüksek kalite standartlarıyla Bursa Beşevler ' de faaliyet göstermektedir. Ürünlerimiz
Boz yapı inşaat tasarım ve mimarlık
11 Yıldır  inşaat alanında hizmet vermektiz.yapılarda tadilat tasarım dekorasyon ve  mimari çizimler alanında
İnci Mozaik
Öykümüz de iki önemli kaynağın bir potada buluşmasının büyük önemi vardır; Birinci kaynakta, MERMER VE MERMER
Prestij Mutfak Tezgahı
Firmamız Prestij Mutfak Tezgah 1984 yılında İzmir’de kurulmuştur.Firmamız mutfak tezgahı alanında bir çok projeye imza
SOM BANYO
1993 Yılında Banyo kültüründeki değiğimi yakalama heyecanıyla başlayan yolculuğumuz; "SOM BANYO" Markamızla modernize edilerek
akbeyler yapı
HAKKIMIZDA 1993 yılında babamızın başlattığı bu sektörde AKBEYLER Yapı, İnşaat ve Dekorasyon olarak hizmet vermekteyiz.
株式会社東京バススタイル
東京バススタイルのオーダーデザインユニットバスは、バスタブやタイル、水栓など、メーカーフリーで自由なレイアウトが可能です。 梁欠け、柱欠け、バリアフリー加工はもちろん、壁面のニッチ加工、斜め天井をはじめ、 タイルのデザイン貼りなど細部の仕上
Badeloft GmbH - Hersteller von Badewannen und Waschbecken in Berlin
Ad
Moderne und luxuriöse Badewannen und Waschtische aus hochwertigem Mineralguss Badeloft GmbH hat im Jahr 2011 eröffnet.
Wedi GmbH Sucursal ESPAÑA
Ad
En Wedi GmbH llevamos más de 35 años desarrollando soluciones prácticas y de alta calidad para los especialistas de la construcción
Smile Bath S.A.
Ad
A Smile Bath impôs-se como empresa no fabrico e comercialização de produtos para espaços de banho, com experiência e know-how

Ülkemizin nüfusu en yoğun, ayrıca ekonomi ve sosyal kültür açısından da en önemli şehri olan İstanbul, moda, dekorasyon, tasarım, iç mimari gibi konularda da Türkiye'nin en önde kentidir. İnşaat sektörünün iktisadi olarak kentin en önemli alanlarını oluşturduğu İstanbul'da eviniz ile ilgili her konuda alanının en önde gelen profesyonelleri ile çalışma imkanı var. Banyo tasarımcıları da bu uzmanlık alanlarından birini oluşturuyor. 

Banyo tasarımları, içlerinde belirli fonksiyonel üniteler bulunduğu için her ne kadar plan ve uygulaması kolay gibi görünse de aslında hata kaldırmayan yaşam alanlarının başında geliyorlar. Banyoda, daha verimli bir alan kullanımı ve daha kullanışlı ve yaşam alışkanlıklarına uyumlu bir dekorasyon ortaya çıkarabilmek için belirli öğelerin mutlaka doğru yerde kullanılması ve doğru modellerde seçilmesi gerekiyor. Hem hijyenin, hem kullanışlılığın, hem de estetiğin ön planda olması gereken banyolar aynı zamanda çok kullanılan yaşam alanları oldukları için uzun ömürlü ve dayanıklı malzeme ile tasarlanmaları da gerekiyor. 

Banyo tasarımcıları ne tür hizmetler sunarlar? 

Banyonuzu yeniletmek ya da yeni evinize sıfırdan bir banyo tasarımı yaptırmak istiyorsanız deneyimli, fikir ve isteklerinizi tamamen hayata geçirebilecek bir banyo tasarımcısı ile çalışmanız en doğru karar olacaktır. Banyo tasarımcıları yalnızca banyonuz için en ideal planı projelendirmekle kalmaz, aynı zamanda hem ekonomik hem de fonksiyonel olarak size ve yaşam alışkanlıklarınıza en uygun banyo tasarımını her ince ayrıntısı ile ilgilenerek hayata geçirir. 

Elbette bir banyo tasarımı oluşturulurken, tasarımcınız ilk olarak evinizin mimari koşullarını, banyonuzun boyut ve formunu ve ev sakinlerinin yaşam alışkanlıklarını ele alarak projesini oluşturur. İklim özelliklerine, evin nem ve doğal ışık alma durumuna, ısınma tercihlerine göre duş kabini mi yoksa küvet mi tercih edileceği, hangi tip fayans ve zemin döşemesinin sizin için en uygun olduğunu, lavabo ünitesinin modelini ve hilton banyo mu yoksa ayrı depolama üniteleri mi gerektiğini banyo tasarımcınızın uzman perspektifi sayesinde çok daha doğru şekilde tespit edebilir ve tasarım şeklini, tarzını ve özelliklerini proje oluşturulurken bu özelliklere uyacak biçimde uygulayabilirsiniz. 

Profesyonel bir banyo tasarımcısı, eviniz için en ideal malzemeleri seçme konusunda size rehberlik eder ve kaliteli sonuçlar ortaya çıkaran ve uzmanlık gerektiren doğru kurulum uygulamalarını yapacak ustalarla birlikte çalışacaktır. 

Ev sahipleri, banyo dekorasyonları için akıllarındaki tasarımları hayata geçirirken mağazalarda bütçelerine uygun malzemeyi seçebilmek için saatlerini harcayabiliyorlar. Banyo tasarımcıları, aklınızdaki proje için en ideal ve bütçenizi aşmayacak, aynı zamanda kaliteli malzeme seçeneklerini size sunarak seçimlerinizi kolaylaştıracaktır. 

Aynı şekilde banyo tasarımcıları ile çalıştığınızda eviniz için en ideal ve işinin ehli ustaları bulmak için de vakit ve enerji harcamanıza gerek kalmaz. Firma bünyesinde bulunan ya da anlaşmalı ustalar ile banyonuzun duş, klozet, lavabo ve su tesisatı gibi mutlaka hatasız kurulması gereken ünitelerinin sorunsuz ve uzun ömürlü olmasını sağlayan banyo tasarımcıları işin en kaliteli ve doğru şekilde hayata geçirildiğinden emin olma sorumluluğuna da sahiptirler. 


İstanbul'da yer alan banyo tasarımcıları

Banyonuzun alanı ister büyük, ister küçük olsun, banyo tadilat ve uygulamaları ev sahipleri için uzun ve stresli süreçler olabiliyor. Ancak bu iş için doğru profesyonellerle çalıştığınızda hayallerinizdeki banyoya kavuşabilirsiniz. Banyonuzu tasarlamak ve uygulama projesini hayata geçirmek için gerekli uzmanlık ve deneyime sahip profesyonellerle çalışmak gerekiyor. 

İstanbul, deneyimli ve işinin uzmanı dekoratörlerden iç mimarlara, mutfak üreticileri ve tasarımcılarından mobilya tasarımcılarına kadar her konuda Türkiye'nin en zengin ve en uzman ekiplerinin merkezlerinin bulunduğu bir kent ve banyo tasarımcıları söz konusu olduğunda da seçenekleriniz oldukça fazla. 

Bu kadar çok profesyonel firmanın konumlandığı İstanbul'da özellikle sizin istediğiniz tarz ve nitelikler konusunda uzmanlaşmış banyo tasarımcılarına ulaşmak mümkün. Örneğin İskandinav tarzı olan bir banyo tasarımı istiyorsanız, geçmiş iş deneyimlerine göz gezdirerek, özellikle bu tarzda işleri başarıyla tamamlamış olan tasarımcıları tercih edebilirsiniz. 

homify sayfalarında yer alan profesyoneller sekmesi altında İstanbul'da konumlanan banyo tasarımcılarının profillerinde gezinerek onların geçmiş uygulama projelerinin fotoğraflarını inceleyebilir ve tarzınıza ve isteklerinize en uygun olan banyo tasarımcıları ile tek tıkla iletişime geçebilirsiniz. Aklınızdaki soruları bu firmalara mesaj atarak sorabilir, fiyat aralıklarını ve eviniz için düşündüğünüz projenin ayrıntıları hakkında onlardan fikir alabilirsiniz. Böylece size en uygun olan banyo tasarımcılarının fiyat ve örnek işleri arasında da karşılaştırma yaparak karar verebilirsiniz. 


Bir banyo tasarımcısı ile anlaşırken nelere dikkat etmem gerekir?

- Öncelikle, eğer bir tadilat sürecinden bahsediyorsak, banyonuzun sorunlarını, yenilenmesini istediğiniz fonksiyonel ve estetik özelliklerini listeleyin. Bu liste, anlaşacağınız banyo tasarımcısı ile görüşmelerinizde projenin oluşmasında yardımcı olacaktır.  

- Eğer yeni yaptırdığınız evin banyosunun tasarımından söz ediyorsak, o halde banyo tasarımcınızın evinizin mimarı ya da iç mimarı ile görüşmesini sağlayın. Sizin isteklerinizin ve aklınızdaki fikirlerin yanı sıra banyonuzun tarzını ve belirli özelliklerini evin belirli özellikleri ile bir arada düşünmek ve sonuçta evinizin diğer yaşam alanları ile uyumlu ve bütünlüklü bir tasarım ortaya çıkarmak için, profesyonellerin belirli konularda birbirleri ile anlaşmaları oldukça önemlidir. 

- Banyo tasarımcınızın projenin oluşturulma sürecinden önce mutlaka evinize gelip banyonuzun özelliklerini yerinde incelemesi ve buna göre bir plan oluşturması gerekir. Bazı ev sahipleri bu işlemin banyonun ölçüleri alınarak ve fotoğraflarla gerçekleşebileceğini düşünseler de en sağlıklı sonuç için banyo tasarımcısının eski banyonun tüm ayrıntılarını kendisi incelemesi gerekiyor. Bu konuda aceleci davranmamanızı ve proje öncesinde tasarımcının gerekli tüm ölçüm ve gözlemleri yapmasını beklemenizi öneriyoruz. 

- Bütçenin projenin en başından belirlenmesi ve malzeme ve tasarımların buna göre seçilmesi hem banyo tasarımcısı hem de sizin için en doğrusu olacaktır. Önce proje tasarımın gerçekleşmesi durumunda banyo tadilatı için ayırdığınız bütçe aşılabiliyor ve bu da hem ev sahibini hem de profesyoneli zor durumda bırakıyor. Banyo tasarımcınız bütçenizi aşmadan sizin için en ideal malzemelerle en ideal dizaynı oluşturacaktır ama bunun için onunla görüşürken öncelikle kesin olarak bütçe aralığınızı belirlemeniz gerekiyor.

- Zamanlama da banyo tasarımlarında en önemli noktalardan biridir. Özellikle yaşadığınız evde gerçekleştirilecek bir tadilat, evin tüm yaşamını etkiler. Banyonuzun günlerce kullanılamaması, oldukça zorlu bir ev yaşantısına ve strese neden olur. Bu yüzden banyo tasarımcınız ile işin başlangıç ve bitiş tarihi konusunda anlaşabilmek büyük önem taşıyor. Bu tarihler arasında banyonuzun kullanılamayacağını hesaba katarak yaşam alışkanlıklarınızı düzenlemeniz gerekebilir. Eğer misafir banyosu gibi yedek bir banyo ve tuvalet alanınız yoksa, o halde banyo tasarımcınıza bunu mutlaka iletmelisiniz. Bu gibi durumda tasarımcılar uygulama planlarını ailenin banyoyu her zaman kullanabileceği şekillerde yapabiliyorlar. Örneğin tüm banyonun sökülüp banyoyu birkaç günlüğüne işlevsiz hale getirmek yerine klozetin sökülme ve yeni klozetin takılma işlemini en sona bırakabiliyor, duş ünitesini bir gün, lavabo ünitesini ise bir başka gün değiştirerek daha kullanışlı bir değişim sürecine yön verebiliyorlar.


Banyo tasarımlarında yeni trendler

İstanbul'da bir banyo tasarımcısıyla çalışmanın en avantajlı yanlarından biri de banyo dizaynlarında tüm dünyada yaygınlaşan son trendlere hakim bir yeni tasarıma sahip olabilme imkanı. İstanbul'daki profesyoneller, global dekorasyon ve tasarım trendlerini yakından takip ederek her banyo tasarımında dünyada kabul gören yenilikleri uygulamaya çalışırlar. 

Banyolarda suya dayanıklı ahşap zemin uygulamaları, vintage stil ayaklı küvetler, yenilikçi özellikleri ile çok daha sağlıklı ve ferahlatıcı duş teknolojileri gibi çağdaş uygulamaları banyonuzda istiyorsanız, yeni nesil fayans modelleri, banyo tasarımlarında kullanılan renk kombinasyonları gibi gelişmelere de hakim olan banyo tasarımcıları, hayallerinizdeki banyoya kavuşmanıza yardımcı olacaktır. 

Banyolardaki sağlıklı, kullanışlı ve son trend duş ünitesi örnekleri için bkz: Duş başlığı modelleri ve duş setlerinde yeni nesil özellikler

Benzer fotoğraflara göz at