Boyacılar kategorisinde, istanbul şehrindeki en ideal profesyoneli bulun | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

istanbul : Boyacılar - 903

Ferah Mekan Dekor
Meslek hayatına 1990 yıllarında başlayan  Mustafa Cemil ÇENGEL , meslek hayatını kendi ustalık tecrübesiyle oluşturduğu
Boyacım Dekorasyon
Türkiyede Dekorasyon'un 1 Numarası 
huuh.net
Huuh.net sitesi olarak farklı ürünleri detaylı olarak anlatan bir web sitesiyiz. Her ürünün özellikleri, ne olduğu, faydaları
Duvar beton brüt beton sıva
Brüt beton görünümlü sıva İtalyan dekoratif boya İstanbul içi yerinde keşif.Sultanahmet – Fatih / İstanbulFiyat teklifi
Boyacı Boyar
Biz, ev veya ofis binalarınızın iç ve dış cephe boyamalarını, mantolanması işini, kartonpiyer-alçıpan dekorasyonlarını ve
FARUK FURNITURE
FARUK FURNITURE GEÇMİŞİ 1980 YILINA UZANAN VE MOBİLYAYA DUYULAN TUTKUNUN YARATTIĞI BİR MARKADIR. 39 YILLIK BİRİKİMİMİZİ
sedef boya ve cila sanayi
SEDEF BOYA !BABADAN OĞULA GEÇEN MESLEK GELENEĞİ İLE UZUN YILLAR AHŞAP BOYAMA SEKTÖRÜNDE  YER ALMIŞ  VE 1997 YILINDA MERKEZİ
AFRA YAPI DEKORASYON & TASARIM
ALÇISIVA ,BOYA,ASMA TAVAN,BÖLME DUVAR,MUTFAK VE BANYO TADİLATI,KOMPLE TADİLAT İŞLERİ
82 MİMARLIK
İtalyan Dekoratif Boyası Antica Signoria'nın Türkiye distribütörlüğünü ve uygulama işlerini yapmaktayız. 
Erdem Dekorasyon
İstanbulda hizmet veren Erdem Dekorasyon, boya badana , sedef boya, diğer boya uygulamaları, boya badana, alçıpan işleri
aydın epoksi zemin
Şirketimiz AYDIN EPOKSİ ZEMİN olarak endüstriyel kimyasallar ve epoksi esaslı ürünlerin  satış ve uygulamaları konularında
BELEK YAPI
Yapı Malzemeleri. Tümü;Alçıpan Akustik ve Taşyünü Ürünler; Alçıpan Ürünleri; Aquapanel Ürünleri; Boyalar; Derz ve Sıva Ürünleri
Bilgin Dekorasyon
BİLGİN DEKORASYON 15 Yılı Aşan Dekorasyon Alanında Sahip Olduğu Bilgi Ve Tecrubeyi Siz Değerli Müşterileri İle Paylaşmanın
tbt jotun boya dekorasyon
Yıllardır Konya’da dekorasyon, tadilat, duvar kağıtları ve jotun boya olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız

Asya ve Avrupa'nın köprüsü olarak görülen, iki farklı kıtada toprakları bulunan bir şehir olma ünvanına sahip olan İstanbul aynı zamanda tarihi ile de oldukça popüler bir şehirdir. Birçok devlete başkentlik yapmış olması, farklı dinler için özel bir statüye sahip olması İstanbul'u özel ve farklı kılmaktadır. Kalabalık ve farklı milletlere mensup insanların yaşadığı bir şehir olması İstanbul'a metropol ünvanını kazandırmıştır. Büyük bir metropol olması yoğun göç almasına neden olmuş, nüfus bakımından Türkiye'nin en kalabalık şehri olmasını sağlamıştır. Marmara Bölgesi'nde yer alan İstanbul, Asya ile Avrupa arasında bir köprü özelliğindedir. İçinden deniz geçen nadir şehirlerden biri olması, Marmara Denizi'ni Karadeniz'e bağlaması da İstanbul'un farklı özellikleri arasında yer alır. Turistik açıdan çok sayıda tarihi ve dini esere sahip olan İstanbul bu özellikleri ile de turizmin gözbebeği haline gelmiştir. Kalabalık bir şehir olan İstanbul aynı zamanda farklı mimarilere sahip yapıların bulunduğu ender şehirlerden biridir. Farklı dinlere ve medeniyetlere ev sahipliği yapmış olması mimari kültürün oldukça geniş bir yelpazeye yayılmış olmasına katkı sağlamıştır.

Günlük yaşamın çok hızlı aktığı İstanbul'da aynı anda farklı milletlerden insanlar görebilirsiniz. Tarihi ve manevi özelliklerinin çok fazla olması yabancıların İstanbul'a gelip yerleşmelerini sağlamıştır. Farklı kimliklere sahip insanların aynı şehirde yaşaması şehrin çok renkli bir şehir olmasına katkı sağlamıştır. İnsanların evlerini kendi kültürlerine göre dekore etmeleri ve dekorasyon kültürlerinin farklılık göstermesi İstanbul'da renk seçimlerinin önemini artırmış, çok renkli bir şehir olmasını sağlamıştır. Dekorasyon içinde yer alan renklerin doğru kombinasyonlar olarak seçilmesi ve uygulanması çok önemlidir. Renklerin seçilmesi başlı başına profesyonellik gerektiren bir konuyken seçilen renklerin uygulanması da uzmanlık gerektiren bir konudur. Renklerin iç mekanda ve dış cephe de uygulanması işinin ehli bir boyacı tarafından yapılmalıdır. İstanbul gibi bir metropolde ihtiyacınız olan profesyonel bir boyacı ile çalışmak size zaman kazandıracağı gibi maddi açıdan da tasarruf yapma imkanı sağlayacaktır. 

İstanbul'da boyacılar hangi konularda hizmet verir?

  • İstanbul gibi büyük ve kalabalık bir şehirde çekici ve göz alıcı dış cepheler ortaya koyan boyacılar aynı zamanda yaşam alanlarınızı renklendirerek dah amutlu bir yaşam sürmenizi sağlarlar. 
  • Boya işlemi öncesinde onarım ve tadilat gereken alanlarda alçı, sıva ve tadilat işlemleri yapan boyacılar boya için gerekli tüm onarımları yapar, boya yüzeyinin hazırlanmasını sağlarlar.
  • Betonarme evler, ahşap evler, metal yüzeyler ve farklı yüzeylerin renklendirilmesi, yüzeylerin boya işlemi için hazırlanmasını sağlayarak boyanan alanların daha uzun ömürlü olmasını sağlarlar.
  • İç mekan ve dış cephe boya işlemleri dışında özel boyama hizmeti veren boyacılar çocuk odası, genç odası gibi yaşam alanlarında farklı tasarımlarda boya işlemleri yaparlar. Çocuk odalarının erkek ve kız olarak farklı tasarlandığı alanlarda tasarıma uygun renklendirme işlemleri yaparak ihtiyaçlarınızı giderirler. 
  • Boyama işlemleri dışında dekorasyon içinde ihtiyacınız olan renk kombinlerini ve renk geçişlerini sağlayan boyacılar sizin için alternatif boya seçimleri yapar, dekorasyon uygulamalarında size danışmanlık hizmeti sunarlar. 
  • Bahçe, teras, balkon, avlu gibi alanlarda yer alan metal yüzeylerin boyanması, boyama işlemi sonrasında parlatıcı vernik atılması işlemlerini yapan boyacılar 

İstanbul'da bir boyacı ile çalışmanın avantajları nelerdir?

İstanbul gibi kalabalık bir şehirde boya ve boyama işlemleri için işinin ehli ve şehrin tüm özelliklerini bilen bir boyacı ile çalışmak size zaman açısından çok önemli avantajlar sağlayacaktır. Boyama ve dekorasyon işlemleriniz kısa sürede tamamlamak, evinizi kısa sürede toparlamak adına profesyonel bir boyacı ile çalışmak çok önemlidir. Doğru bir boyacı ile çalışmadığınızda zaman kaybedebilir, zaman kaybı sizi işinizden mahrum bırakabilir ve maddi açıdan kayba uğrayabilirsiniz. 

Boyama işlemleri için gerekli olan alçı, sıva, astar boyası ve boya tedarikinde size yardımcı olacak olan boyacılar doğru malzemeleri uygun fiyatlara ve kısa sürelerde tedarik etmenize yardımcı olurlar. Kaliteli malzemeleri uygun fiyatlara tedarik etmek çok önemli bir avantajdır.

Boyama işlemi yapılacak yapının inşa edildiği döneme özgü özelliklere göre boya yapmak için doğru ve profesyonel bir boyacı ile çalışmak gereklidir. İstanbul'da yer alan  eski ve tarihi evler üzerinde çalışmış bir boyacı evinizin istediğiniz gibi boyanmasını sağlayacaktır.

Kalabalık bir şehir olan İstanbul'da ihtiyaçlarınıza cevap veremeyecek bir boyacı ile çalışmak size maddi açıdan zarar vereceği gibi evinizin de uzun süre boya işlemlerine maruz kalmasına neden olacaktır. 

Evinizde yapacağınız salon, oturma odası, mutfak, yatak odası, çocuk odası dekorasyonlarının istediğiniz gibi olması profesyonel bir boyacı ile çalışmanıza bağlıdır. Boyacılar sadece dış cephe boyama işlemleri yapan kişiler değildir. Dış cephe gibi iç mekanlarda da istediğiniz boyama işlemlerini gerçekleştiren boyacılar dekorasyon içinde yer alan tüm renkleri ustalıkla hayata geçiren kişilerdir. 

Çocuk odası, genç odası, dinlenme odası ve banyo gibi  alanların özel olarak renklendirilmesi ve istenilen tasarımlara sahip olması için İstanbul gibi bir metropolde profesyonel bir boyacı ile çalışmak çok önemlidir. 

İstanbul'da profesyonel bir boyacıya nasıl ulaşabilirim?

Metropol olan bir şehirde işinin ehli bir boyacıya ulaşmak, ihtiyacınıza cevap verecek bir boyacı ile çalışmak için yapmanız gereken  homify "profesyoneller" sayfasına tıklamaktır. Profesyoneller sayfasında yer alan farklı alanlarda uzman, birbirinden deneyimli boyacılar sizlere kaliteli işçilik ve danışmanlık hizmeti sunacaktır. Profesyoneller sayfasında İhtiyacınıza yönelik olarak yer alan boyacıların örnek işlerine göz atabilir, referans işlerini inceleyebilir, iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

İstanbul'da bir boyacı seçerken nelere dikkat etmeliyim?

İstanbul'da yaşayan biri olarak ihtiyaç duyacağınız boya işlemi için tecrübeli ve profesyonel bir boyacı ile çalışmalısınız. Çalışacağınız boyacıyı seçerken öncelikle ihtiyacınız olan alanda uzman olmasına ve işinin ehli olmasına özen göstermelisiniz. İşinin ehli bir boyacı size istediğiniz hizmeti kusursuz olarak sunacaktır.

Çalışacağınız boyacıyı seçerken örnek işlerini incelemelisiniz. Referans işler size boyacı ile ilgili bilgiler verecektir. Boyacı seçerken ihtiyaç duyduğunu konu ile ilgili referans işler inceleyebilir, boyacının diğer işlerine de göz atabilirsiniz.

Yaşadığınız şehirde yaşayan ve şehrin kültürüne yabancı olmayan bir boyacı seçmelisiniz. Bu tercih ile evinizi boyayacak kişinin tecrübelerinden faydalanabilir ve istediğiniz boyama işlemini yaptırabilirsiniz. 

İstanbul gibi kalabalık ve zamanın çok önemli olduğu bir şehirde boyacı seçerken çalışma süresini önceden belirtmeli ve bu sürede evinizi boyayacak bir boyacı seçmelisiniz. Boya işleminin uzaması hem yaşam alanını kullanmanızı engelleyecek hem de maddi olarak kayıp yaşamanıza sebep olacaktır.

Evinizi boyatmak veya dekorasyon içinde farklı renkleri kullanmak istiyorsanız öncelikle boya ve boyama hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Eviniz için ideal boyalar hakkında bilgi sahibi olmak ve ev boyama hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için ''Boya badana ile ilgili bilinmesi gereken her şey'' başlıklı yazımızı mutlaka okumalısınız. 

Benzer fotoğraflara göz at