Elektrikçiler kategorisinde, samsun şehrindeki en ideal profesyoneli bulun | homify

samsun : Elektrikçiler - 992

Bursa Cami Isıtma | Bursa Halı Altı Isıtma | Bursa Karbon Isıtıcı
       Bursa Cami Isıtma Sistemleri Bursa cami ısıtma, karbon film ısıtıcı kullanılmaktadır. Bursa cami ısıtma olarak kullanılan
4Faz Tasarım Mühendislik Mimarlık Danışmanlık Ltd. Şti.
Şirketimiz 2017 yılında Tuğba ALPER ve Nüvit SEVÜKTEKİN tarafından kurulmuştur.Amacımız geçmişte edinmiş olduğumuz bilgi
Elektrikçi
Elektrik elektromekanik sistemler konularinda emekli.Genel elektrik Kumanda panoları Makina elektrik Soğutma elektrik Güneş
Elektrik Profesörü
Uzman kadromuzla, tüm elektrik tadilat, arıza, tesisat ve montaj işlerinizde size özel çözümler sunuyoruz.
ARTI AKIM ELEKTRİK
Elektrik Proje çizimi,Danışmanlık,Müteahhitlik
elektrikkent
Elektronik malzeme satışına 1999 yılında başlamış olup günümüz kriterklerine uyarak 23004 yılında elektrik malzemeleri ithalatına
SOLCESSA
En SOLCESSA tenemos una sólida reputación debido a nuestro conocimiento especializado en instalación y comercialización
Klaus Geyer Elektrotechnik
Unsere Geschichte vom Steuerungsbau zu einem der führenden Systemintegrationsbetriebe 1989 durch Klaus Geyer gegründet
Rui Paixão Instalações Elétricas Industriais
Técnico certificado com experiência 19 anos de experiência. Serviços de qualidade elaborados em segurança.
Fix Serviços
- Reparos elétricos (troca de lâmpadas, disjuntores, tomadas e interruptores
Blueskyconcepts1
Best Interior Designers Bangalore | Best Interior Designers in Sarjapur | Top10 Interior Designers Bangalore | Best Interior
Pretoria Electrical 0794584481 (No Call Out Fee)
Pretoria , Centurion & Midrand Electricians (Free quotes) Below  is a list of various electrical services we&
Anuncios Luminosos XA
Desde sus comienzos hace 15 años, Anuncios Luminosos XA es conocido por su compromiso auténtico con la satisfacción del
EletroDouro
Somos uma empresa, criada com o objectivo de prestar serviços de instalação, manutenção e reparação na área da electricidade
Intelidom Group Sp. z o.o.
Kompleksowo zaprojektujemy, dostarczymy, zamontujemy oraz skonfigurujemy wszystkie instalacje elektryczne w Twoim domu/
Colibri Serviços Elétricos
Com o passar dos anos a Colibri tem vindo a construir uma sólida reputação por prestar serviços de contrato e manutenção
EQUIPE SOLAR_ENERGIA FOTOVOLTAICA
A EQUIPE SOLAR iniciou suas atividades formal no dia dezesseis de novembro do ano de 2004 na cidade de Rio Claro SP como
Lynnwood Electricians 0659925618
We are a professional electrical and plumbing services provider. The founder is a qualified electrician/plumber with 'on
TURTLE
Se ainda não nos conhece a TURTLE tem como objetivo fornecer a melhor, a mais inovadora e profissional solução à necessidade
DSHP Der SmartHome Profi GmbH
Wir sind Ihr kompetenter Ansprechpartner rund um die Themen Smart Home, Smart Building und Smart Charging für Elektrofahrzeuge

Orta Karadeniz Bölümü'nde yer alan Samsun, Kurtuluş Savaşı'nın başladığı şehir olarak kabul edilmesi nedeni ile tarihi bir öneme sahiptir. Orta Karadeniz Bölümü'nde yer alıyor olması Samsun'un daha fazla ulaşım ağına sahip olmasını sağlamıştır. Deniz, kara ve hava yolu ulaşımına sahip olan Samsun'un şehir yerleşimi de deniz kıyısından içeri doğru olmuştur. Şehir merkezi modern bir şehirleşme örneği olarak bir çok şehri geride bırakmıştır. Özellikle binaların belirli kat sınırına sahip olması ve estetik tasarımlar ile inşa edilmesi Samsun'da şehirleşmenin ne kadar özenli olarak hayata geçirildiğini göstermektedir. Samsun; Karadeniz iklimi etkisinde kalan bir şehir olduğu için yağış ortalaması çok yüksektir. Yağış ortalaması gibi yeşil alan oranı da çok yüksek olan Samsun'un bir diğer özelliği de modern yapıların inşa edilmesi sonrasında modern bir şehre dönüşmüş olmasıdır. Geçmişte eski yapıların sayısı daha fazla iken 2000'li yılların başından itibaren modern yapılar inşa edilmiş ve şehir modern dönüşümü sağlanmıştır. 

Modern yapıların inşa edilmesi geleneksel ve klasik yaşamın değişmesine etki etmiştir. Geleneksel ve klasik ev modelleri  ile birlikte modern projeler hayata geçirilmiş, yaşam alanlarının ölçülerinin ve dekorasyonlarının farklılaşmasını sağlamıştır. Klasik ev modelleri betonarme zemin üzerine oturtulmuş iki katlı binalardan oluşmaktadır. Yığma yapı olarak inşa edilen bu evlerin yaşam alanları ise tuğlalardan yapılmıştır. Ahşap direkler kullanılarak kırma çatı için taşıyıcı kolonlar tasarlanmış olan bu evlerin bir diğer özelliği de evin ortasında geniş bir sofanın bulunmasıdır. Geleneksel ev modellerinde önemli noktalardan biri de bahçelerinin bulunmasıdır. Bahçeli evler dışında inşa edilen modern çok katlı apartmanlar klasik tasarımlar ve modern tasarımlara sahiptir. Çok katlı apartmanların tasarımları yapılırken klasik ev modellerinden faydalanılmış ve benzer noktalar modern  şekilde bu apartmanlara aktarılmıştır. Günümüzde yaygın olarak tercih edilen modern evlerde yaşam alanları klasik evlere göre daha geniş olarak tasarlanmış, geleneksel evlerin en önemli özelliği olan sofalar yerlerini geniş salonlara bırakmıştır. Modern evlerin klasik evlere göre önemli farklarından biri de özel olarak aydınlatma tasarımlarına sahip olmasıdır. Klasik evlerde odanın ortasında tekil olarak yer alan aydınlatmalar modern evlerde gergi tavan içine gömülü olarak tasarlanmış led aydınlatmalar, odanın birincil aydınlatması olan avizeler ve yardımcı aydınlatmalar olan abajurlar, lambaderler gibi farklı aydınlatma sistemlerinin  bir arada kullanılmasıdır. Samsun evlerinin modern tasarımlarında yer alan elektrik tesisatları estetik bir şekilde kamufle edilmiş, aydınlatma armatürleri Samsun'un yerel özelliklerine uyumlu olacak şekilde hayata geçirilmiştir. Samsun evlerinin dekorasyonlarında elektrik tesisatları çok önemlidir. Elektrik bir aydınlatma aracı olarak kullanıldığı gibi dekorasyonun zarafetini artıran, dekorasyona can veren bir kaynak olarak da kullanılmaktadır. Samsun'un yerel mimarisi, dekorasyon fikirleri içinde çok önemli bir yere sahip olan elektrik tesisatları ve aydınlatma sistemleri elektrikçiler tarafından hayata geçirilmektedir. Samsun'da yaşayan elektrikçiler dekorasyon ve dekoratif tasarımlar konusunda sahip oldukları deneyim ve tecrübe ile mükemmel dekorasyonların hayata geçirilmesini sağlamışltır.

Samsun'da elektrikçilerin hizmet verdiği konular

 • Elektrikçiler; öncelikle aydınlatma projelerinin yapılması ve aydınlatma sistemlerinin hayata geçirilmesi konusunda hizmet verirler. Aydınlatma konusu elektrikçilerinin birincil görevidir.
 • Ev dekorasyonlarında aydınlatmanın şık tasarımlar olarak hayata geçirilmesini sağlar, dekorasyonun daha zarif olmasına katkı sunarlar.
 • Aydınlatma sisteminin yardımcı elemanları olan led aydınlatmaları tasarlayarak ideal ışık şiddetinin homojen olarak oda içinde yer almasını sağlarlar.
 • Dekorasyon içinde kullanılan niş alanlar, özel aksesuarlar gibi dekorasyon elemanlarının dekoratif bir şekilde aydınlatılmasını sağlarlar.
 • Ev dekorasyonlarında elektrik tesisatlarının zarif bir şekilde kamufle edilmesini sağlayarak dekorasyonun daha özel olmasına katkı sağlarlar.
 • İnsan yaşamının konforunu artıracak ve pratik yaşam imkanı sağlayacak elektrik prizlerinin ve tesisatlarının yaşam alanlarında olmasını sağlarlar. 
 • Mutfak içinde yer alan elektronik cihazlar için elektrik tesisat planları yaparak hayata geçirirler.
 • Modern şehrin önemli özelliklerinden biri olan şehir aydınlatmalarının, park, bahçe aydınlatmalarının planlanmasını ve hayata geçirilmesini sağlarlar.

Kısacası hayatımızın en önemli parçalarından biri haline gelen elektriğin hayatımızı kolaylaştırması ve yaşam alanlarımızı daha zarif yaşam alanları haline getirilmesini sağlayan elektrikçiler insan yaşamı için çok önemlidir. 

Samsun'da bir elektrikçi seçerken nelere dikkat etmeliyim?

Elektrik ile ilgili tüm ihtiyaçlarımız için profesyonel bir elektrikçi ile çalışılması şarttır. Profesyonel bir elektrikçi seçerken önceliğimiz ihtiyacımız olan konunun uzmanı olan bir elektrikçi seçmeliyiz. Aydınlatma ihtiyacımız konusunda uzman olan bir elektrikçi ile veya özel dekoratif tasarımlar konusunda uzman olan biri ile çalışmalısınız. 

Elektrik projeleri konusunda tecrübesi olan, daha önce Samsun'da elektrik tesisatları konusunda çalışmaları olan bir elektrikçi seçmek size avantaj sağlayacaktır. Tecrübeli elektrikçiler size ihtiyacınızdan daha fazlasını sunacaktır.

Elektrik tesisatları ve armatürleri ile ilgili olarak tedarik zincirine ulaşmanızda size kolaylık sağlar, ekonomik olarak tasarruf etmenizi sağlarlar.

Profesyonel hizmet sunan elektrikçiler ile çalışmalısınız. Belirli bir iş programı kapsamında çalışan, günlük raporlar hazırlayan elektrikçiler işlerini profesyonel bir şekilde yaparlar. Kalitesini ispatlamış olan elektrikçiler ile çalışmak size avantaj sağlayacaktır. 

Alt gerilim, orta gerilim tesisatları hakkında bilgisi ve deneyimi olan elektrikçiler ile çalışmalısınız. Tecrübesi ve deneyimi fazla olan elektrikçiler elektrik tesisatlarını estetik bir şekilde kamufle edecek, evinizin oldukça kusursuz olmasını sağlayacaktır. 

Samsun'da profesyonel elektrikçiye nasıl ulaşabilirim?

Samsun'da yaşayan biri olarak elektrik tesisatı yenileme ve dekorasyon işlemlerinde Samsun'da yaşayan ve faaliyet gösteren bir elektrikçiye ulaşmak için homify "Profesyoneller" sayfasına erişim sağlamanız yeterli olacaktır. Birbirinden deneyimli elektrikçilerin yer aldığı homify profesyoneller sayfası tecrübeli ve deneyimli elektrikçilere daha kolay ulaşmanızı sağlıyor. 

Samsun'da bir elektrikçi ile çalışmanın avantajları

 • Evinizin ideal bir aydınlatma tasarımına sahip olmasını sağlarsınız.
 • Göz sağlığını rahatsız etmeyecek ışık şiddetinin homojen bir şekilde yaşam alanı içine dağılmasını sağlayabilirsiniz.
 • Dekorasyona yardımcı olacak özel aydınlatma sistemlerinin tasarlanmasını sağlayarak evinizin daha şık ve daha özel bir dekorasyona sahip olmasını sağlayabilirsiniz. 
 • Elektrik tesisatlarının kamufle edilmesini sağlayarak dekorasyona katkı sağlayabilirsiniz. 
 • Mutfak ve banyo gibi ıslak hacimlerde yer alan elektrik tesisatların su tesisatlarından etkilenmemesi için özel tasarımlar yapılmasını sağlayabilirsiniz. 
 • Mutfak içinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak elektrik tesisatlarını yaptırarak mutfak yaşantınızın daha pratik olmasını sağlayabilirsiniz. 
 • Bahçe alanı gibi yeşil alanların bahçe peyzajı ile uyumlu ve şık tasarımlara sahip aydınlatma tasarımlarının bahçenizde yer almasını sağlayabilirsiniz. 
 • Ağaç altı, bahçe duvarı aydınlatmaları, çiçek dibi aydınlatma tasarımları, duvar dekorasyonlarında kullanacağınız aydınlatmalar için profesyonel yardımlar alabilir, dekorasyonlarınızın daha şık olmasını sağlayabilirsiniz. 
 • Elektrik, yanlış kullanıldığında can güvenliğini riske atan bir kavram olduğu için can güvenliğinizi sağlayacak tasarımların evinizde yer almasını sağlayabilirsiniz. 

Elektrik ve elektrik tesisatları hayatımızın bir parçası haline geldiği için uygulama aşamasında çok dikkatli olmalı ve profesyonel bir elektrikçi ile çalışmalısınız. elektrik tesisatları ile ilgili daha detaylı bilgilere sahip olmak farklı elektrik tasarımların evinizde yer almasını sağlayacaktır. Anahtarlar ve prizlerin kullanımı ile ilgili püf noktalarına hakim olmak ve dekorasyon içinde kullanabilmek için ''Elektrik priz ve anahtarları hakkında bilmeniz gerekenler '' başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.